Головна / Блокчейн / Криптовалюти / Як купити біткойн (bitсoin) в Україні не виходячи з дому – покрокова інструкція.

Останні новини

12 Чер
Блокчейн / Криптовалюти
67 views
0 коментарів

Як купити біткойн (bitсoin) в Україні не виходячи з дому – покрокова інструкція.

З кожним днем популярність криптовалют, в усьому світі, як засобу для збереження своїх активів, платіжного інструменту та засобу для інвестицій зростає, відповідно зростає їх ціна в еквіваленті звичних для нас валют. В даній статті ми розповімо про простий метод купівлі криптовалюти в Україні, а саме: “як купити біткоін (bitcoin\btc)”.

Купити біткоїн (bitcoin\btc) в Україні за допомогою Visa, Mastercard, Приват24.

Для того щоб купити біткойн (bitcoin) за допомогою платіжної карти або Приват24, знадобиться комп’ютер з доступом до інтернет, Email і сайт де можна купити біткоін (bitcoin\btc) та декілька простих кроків:

1. Перейшовши на сайт компанії Kuna Fintech Limited, потрібно зареєструватись за допомогою Email, вказавши його у відповідне поле і придумати надійний пароль та натиснути продовжити.

Далі ми будемо перенаправлені на сторінку, для підтвердження свого Email.

Відповідно на Email буде надіслано код для підтвердження.

Вводимо код, та тиснемо готово.

Якщо ми виконали усе вірно, наш акаунт буде підтверджено автоматично, і ми зможемо перейти до торгів, щоб купити біткойн.

Натиснувши на кнопку “До торгів” Ви потрапите на сторінку торгів криптовалютами

На даній сторінці ми знайдемо інформацію яка потрібна для купівлі біткоінів:

  • Доступні активи

Поки що у нас немає доступних коштів, щоб купити біткоін. Нам потрібно поповнити рахунок аккаунту, для цього у верхньому горизонтальному меню переходимо на сторінку “Активи”

Так як нас цікавить купівля біткоін (bitcoin\btc) за гривні то у радяку з UAH тиснемо на “Поповнення”, потрапляємо на сторінку поповнення

Обираємо метод VISA, MasterCard Ukraine, вводимо суму поповнення, тиснемо на “Поповнити”.

Далі усе як при оплаті в любій платіжній системі, вводимо дані картки, тиснемо сплатити.

Далі ми будемо перенаправлені на сторінку банку картки, для підтвердження платежу (в нашому випадку ПриватБанк), вводимо код, надісланий нам банком, для підтвердження операції.

Водимо код підтвердження, підтверджуємо платіж, отримуємо автоматичне підтвердження платежу та система нас перенаправляє на сторінку підтвердження.

Також отримуємо лист на пошту з підтвердженням платежу.

Тепер ми можемо повернутися на сторінку “Торги” і вибрати з усіх торгових пар, пару BTC/UAH щоб купити біткоін за поповнені гривні.

Вибравши торгову пару BTC/UAH, прокрутимо сторінку вниз, та під графіком зміни вартості біткоін, побачимо поля для купівлі біткоін. В цьому полі потрібно обрати пункт “Маркет” що купити за кращою ціною.

Отже, в даному полі купівлі біткоін ми побачимо доступний нам баланс, та можливість купити на необхідну нам суму. Водимо суму в поле UAH, тиснемо на синю кнопку “Купівля BTC” (зверху кнопки буде вказаний еквівалент суми uah в біткоін)

Після того як ми натиснемо кнопку “Купівля BTC”, у правому верхньому куті, з’явиться, на секунду, повідомлення що наше замовлення виконано і оновивши сторінку, в доступних коштах ми зможемо побачити кількість куплених біткоінів.

Тепер у нас є трішки біткоінів.

Таким самим чином ми можемо продати наявні біткоіни та вивести отримані гривні на свою картку.

Так само ми можемо купувати і інші популярні криптовалюти:

  • Ethereum (Ефір) – ETH/UAH
  • Ripple (Ріпл) – XRP/UAH
  • Bitcoin Cash (Біткойн Кеш) – BCH/UAH
  • Litecoin (Лайткоін) – LTC/UAH
  • Stellar (Стеллар) – XLM/UAH
  • Dash (Деш) – DASH/UAH
  • та багато інших.

KUNA представлена компанією Kuna Fintech Limited, яка зареєстрована та діє відповідно до чинного законодавства Англії та Уельсу, реєстраційний номер 11834168

Certificate of Incorporation

Trade Mark Registration Certificate

Дізнатися більше по криптообмінник, можна на офіційному сайті компанії Kuna Fintech Limited.

Інформація була корисною? Поділіться