Ліцензія на перевезення небезпечних вантажів (ADR)

Ліцензія на перевезення небезпечних вантажів на Poshuk.info:

 • Професійні компанії, що надають послуги з отримання ліцензій.
 • Отримуєте вигідні умови від юридичних компаній.
 • Вибір оптимальної пропозиції щодо оформлення ліцензії на перевезення небезпечних вантажів.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо оформлення ліцензії на перевезення небезпечних вантажів.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.

  Для отримання максимально якісної консультації за послугою «Ліцензія на перевезення небезпечних вантажів», вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, опишіть Ваше питання.

  Ліцензія перевезення небезпечних вантажів.

  Перевезення небезпечних вантажів – це потрібна послуга. Однак для того, щоб займатися нею, необхідне оформлення спеціальної ліцензії. Такий дозвіл може знадобитися як компанії, яка безпосередньо працює з такими відходами, і транспортної організації. Однак отримання ліцензії на перевезення небезпечних вантажів – це дуже складна та тривала процедура. Вона пов’язана із значними ризиками. Тому найкраще довірити її оформлення професіоналам. Знайти потрібну компанію вам допоможе сервіс Poshuk.info. З його допомогою ви знайдете партнера, який запропонує найкращі умови.

  Кому потрібна ліцензія на перевезення небезпечних вантажів?

  Ліцензія на небезпечні вантажі – це обов’язковий документ для компаній, які працюють небезпечним речовинам. До цієї категорії належать речовини, які можуть спричинити вибух, пошкодження технічних засобів, завдати матеріальних збитків, збитків навколишньому середовищу. Виділяють кілька типів таких речовин, у тому числі:

  • Вибухові речовини.
  • Небезпечні гази.
  • Легкозаймисті речовини (у тому числі займисті при контакті з водою або самозаймисті).
  • Окислювальні сполуки.
   пероксиди.
  • Токсичні вантажі.
  • Речовини, що несуть біологічну небезпеку.
  • Радіоактивні речовини тощо.

  Важливо знати, що ліцензія на перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом чи іншим способом видається окремо на кожен вид вантажів. Однак якщо ви плануєте перевозити речовини, що належать до різних класів небезпеки, можна отримати дозвіл на кілька видів діяльності.

  Які умови для отримання ліцензії необхідно виконати?

  Для перевезення небезпечних вантажів ліцензію одержати непросто. Необхідно виконати низку вимог. Видання таких дозволів здійснює Укртрансбезпека. Ліцензія видається безстроково, проте компанія може бути позбавлена ​​документа у разі порушення вимог. Якщо вимоги будуть порушені, організації доведеться проходити процедуру ліцензування перевезень небезпечних вантажів заново.

  Щоб отримати ліцензію на перевезення небезпечних вантажів, необхідно зареєструватися як юридична особа. Відповідною діяльністю можуть займатись і підприємці. Однак для міжнародних перевезень небезпечних речовин необхідно відкрити ТОВ чи акціонерне товариство.

  Договір із обслуговуючим підприємством.

  Якщо компанія немає власної матеріально-технічної бази, необхідно укласти договір обслуговування транспорту. Це обов’язкова дія для отримання дозволу.

  Наприклад, якщо потрібна ліцензія на перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом, необхідно укласти договір з вагонним депо або вагоноремонтним заводом, де транспорт відстоюватиметься і обслуговуватиметься. Для дозволу на транспортування автомобільним транспортом потрібно укладати угоду з АТП. Якщо ж потрібна ліцензія на перевезення небезпечних вантажів морським транспортом, то відповідно потрібно укладати договір з портом.

  При цьому база, на якій будуть перебувати та обслуговуватись транспортні засоби, повинна мати відповідні документи та дозволи. Перед тим як розпочинати процедуру ліцензування, важливо перевірити, чи є всі необхідні документи та інформація, зокрема:

  • Додатки до договору обслуговування транспорту.
  • Строк дії договору із АТП.
  • Дані про АТП, зазначені у договорі, повинні відповідати інформації, зазначеній у ЄДР.
  • Відомості про приміщення та їх оснащеність для обслуговування транспорту.

  Якщо інформація є недостатньою або неточною, Укртрансбезпека відмовить у видачі ліцензії на перевезення небезпечних вантажів, та вкаже на недоліки, які необхідно буде усунути.

  Які вимоги до персоналу компанії?

  Для отримання ліцензії на перевезення небезпечних вантажів необхідно виконати вимоги щодо персоналу. Ці вимоги поширюються на підприємства, які мають власну матеріально-технічну базу – АТП.

  Укртрансбезпека встановлює жорсткі вимоги щодо кваліфікації. Зокрема, якщо компанія займається автомобільними перевезеннями, в її штаті можуть бути особи, які мають професійно-технічну освіту у сфері «слюсар з ремонту авто» або з вищою освітою у сфері «автомобілі та автомобільні господарства». Під час підготовки пакета документів під час проходження ліцензування необхідно вказати реквізити диплома кожного працівника. Також потрібно надати інформацію про те, коли працівників було прийнято на роботу в компанію. Також у компанії має бути консультант із перевезення небезпечних вантажів. Він має пройти відповідну підготовку.

  У випадку міжнародних перевезень небезпечних вантажів є додаткові вимоги. Зокрема, у кожній компанії має бути фахівець із міжнародних перевезень. Цей працівник обов’язково має перебувати у штаті організації. Важлива вимога для таких фахівців – наявність вищої освіти (вимог за фахом немає).

  Які документи необхідні для оформлення ліцензії.

  Для того, щоб отримати ліцензію, вам необхідно звернутися до Укртрансбезпеки та подати відповідний пакет документів. Він включає наступні папери:

  • Відомості про компанію – копія витягу з Єдиного державного реєстру.
  • Контактна інформація про компанію – номер телефону, адреса електронної пошти та інші контакти.
  • Реквізити банківського рахунку.
  • Інформація про підприємця або директора – копія паспорта та ІПН.
  • Договір купівлі або оренди АТП (залізничної бази, морського доку) з інформацією про їх технічне оснащення – стоянки, бокси, ремонтні станції.
  • Інформація про обслуговуючий персонал – механіків, медиків, інших представників персоналу.
  • Інформація про транспортні засоби – технічний паспорт (якщо авто знаходиться у вашій власності) або реєстраційний талон (якщо транспорт знаходиться в оренді).
  • Свідоцтва про допуск транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів (червона смуга).
  • Технічний паспорт тахографів (для автомобілів, що мають масу понад 3.5 тонни).
  • Документ, що підтверджує підготовку консультанта щодо безпеки перевезення небезпечних вантажів.

  Якщо ви орендуєте транспорт, необхідно отримати спеціальний реєстраційний талон. Такі документи видає Сервісний центр МВС. Для його оформлення необхідний договір оренди транспортного засобу та заява власника транспортного засобу.

  Як знайти компанію, яка допоможе отримати ліцензію?

  За допомогою сервісу Poshuk.info можна знайти компанію, яка проведе ліцензування перевезення небезпечних вантажів або купити готову транспортну компанії з ліцензією на перевезення.

  Залишились питання щодо отримання ліцензії на перевезення небезпечних вантажів? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.