Продаж будівельних компаній

Купити будівельну фірму з ліцензією на Poshuk.info це:

 • Вибір відповідної компанії.
 • Отримуєте вигідні умови від власника.
 • Прямий зв’язок із власниками готових будівельних компаній.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо купівлі будівельної фірми.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники будівельних компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.

Знайдено пропозицій від компаній:3

  Створення запиту в категорії: «Продаж будівельних фірм».
  Для надання максимально якісної консультації за послугою, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

  Купити готову будівельну компанію з ліцензією СС2, СС3.

  1. Підготовка до купівлі будівельної фірми з ліцензією у Києві.
  2. Переваги покупки будівельної фірми.
  3. Купити готову будівельну фірму – це просто!

  Хоч би які події відбуваються в країні, є речі, які завжди будуть актуальними: це продукти, одяг та житло. З урахуванням останнього чинника, інвестиції у будівельний бізнес є дуже прибутковою справою, що, власне, і набирає обертів. За словами аналітиків, купити готову будівельну фірму з ліцензією значно вигідніше, ніж починати створення підприємства з нуля – як мінімум, це економить час.

  Створюючи власний бізнес, на оформлення ліцензії, отримання інших дозвільних документів та сертифікатів, найімовірніше, піде кілька місяців, а то і рік, разом з чим плани на діяльність будуть відкладені в довгу скриньку. На противагу слід зазначити, що за допомогою юристів купівля готового бізнесу здійсниться лише за 1-2 тижні, що включатиме переоформлення всієї документації без необхідності втручання клієнтів у процес.

  Підготовка до купівлі будівельної фірми з ліцензією у Києві.

  Купити будівельну фірму з ліцензією – означає звалити велику відповідальність на свої плечі, і щоб мінімізувати можливі ризики та недоліки, при покупці слід звернути увагу на:

  • стан обладнання та техніки, адже від цього залежить якість майбутньої роботи. У разі сумнівів краще придбати нове обладнання;
  • відповідність працівників спеціалізації Вашої компанії. На якість роботи будівельної компанії повномірно впливає кваліфікація персоналу. Якщо хочете не просто купити готову будівельну фірму, а ще й стабільний дохід отримувати та розширювати масштаби діяльності, у штаті необхідно мати щонайменше п’ять фахівців у різних напрямках;
  • рекламні кампанії та маркетингові дослідження, роль яких часто недооцінюють. Звичайно, клієнтську базу Ви можете отримати від колишнього власника, проте вона може бути застарілою. Також необхідно розробити портфоліо для участі у різних будівельних тендерах.

  Щоб уникнути помилок, купуючи будівельну фірму, юристи стануть Вашими вірними консультантами та помічниками, оскільки вони ретельно перевіряють базу компанії, співвідносять показники з Вашими очікуваннями та планами на подальшу діяльність, після чого розпочинають документальне оформлення угоди. Співпрацюючи зі спеціалістами компаній, розміщених на порталі «Poshuk.info», Ви можете бути впевнені у своєму виборі: вони допоможуть купити будівельну фірму швидко, абсолютно законно та без будь-яких ризиків.

  Переваги покупки будівельної фірми.

  Купівля компанії передбачає багатопрофільний аналіз фінансового ринку, галузі загалом, а також нюансів численних об’єктів, представлених для продажу. Однак юристи сформують для Вас пропозицію, виходячи з наданих параметрів, після чого Вам залишиться тільки вибрати найбільш підходящий варіант.

  Фахівці розуміють, що купити будівельну фірму при конкуренції, що постійно зростає, дуже складно, тому надають комплексні послуги з підбору та аудиту кожної компанії з діючою ліцензією на будівництво. Компанії мають широкий асортимент готових до роботи фірм, які при вирішенні деяких формальних питань через короткий проміжок часу можуть перейти у Ваше володіння і відразу почати приносити прибуток.

  Переваги готової будівельної компанії є дуже суттєвими перед «обличчям новачків»:

  • Ви отримуєте готову фірму і не витрачаєте сили та часу на її оформлення;
  • Ви отримуєте зареєстровану юридичну адресу;
  • Ви отримуєте ліцензію на будівництво;
  • Ви отримуєте свідоцтво платника ПДВ.

  Купити готову будівельну фірму – це просто!

  Компанії, які представлені на «Poshuk.info» можуть запропонувати Вам перелік зареєстрованих підприємств з ПДВ, компаній з оборотами і, звичайно ж, з ліцензією. База складається як з нових, так і з фірм, що вже «ходили», які відрізняються складністю робіт:

  • Загальнобудівельна компанія з класом ризиків СС2 (для робіт 4-ї категорії складності);
  • Будівельна фірма з дорогами (для спорудження транспортних конструкцій, зокрема доріг, а також ліфтів, мостів тощо);
  • Підприємство з будівельною ліцензією СС3 (для будівництва об’єктів підвищеної небезпеки).

  Фахівці компаній підберуть для Вас найоптимальніший варіант згідно Ваших бізнес-планів. З ними Ви зможете купити будівельну фірму та бути впевненими, що надалі Вам не будуть виставлені будь-які вимоги чи штрафні санкції від держави чи контрагентів. Ми ручаємося за наданий результат кожному клієнту – гарантуємо «чисту» будівельну фірму та відсутність проблем у майбутньому.

  Залишилися питання щодо купівлі будівельної фірми? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники будівельних компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.