Категорії послуг

Продаж будівельних компаній

Купити будівельну фірму з ліцензією на Poshuk.info це:

 • Вибір відповідної компанії.
 • Отримуєте вигідні умови від власника.
 • Прямий зв’язок із власниками готових будівельних компаній.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо купівлі будівельної фірми.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники будівельних компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.

Знайдено пропозицій від компаній:3

  Створення запиту в категорії: «Продаж будівельних фірм».
  Для надання максимально якісної консультації за послугою, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

  Купівля будівельної фірми – швидкий вхід в бізнесі захист від кризи.

  Будівельний бізнес – універсальний інструмент отримання доходу в будь-яких економічних умовах. Думка про те, що криза призводить до тотальної «заморожування» будівельних об’єктів і анабіозу цілої виробничої галузі, не витримує натиску аргументів, які надає нам практика.

  Як відомо, практично будь-яка криза супроводжується падінням позицій національної валюти, а це, в свою чергу, призводить до того, що громадяни починають шукати способи зберегти власні заощадження. Коли впевненості в нацвалюті немає, вибір робиться на користь більш стабільного варіанта. Як правило, таким варіантом стає нерухомість.

  При початковому прояві негативних тенденцій на ринку активізується як первинний, так і вторинний ринок нерухомості – населення моментально починає підшукувати «незгораючу» валюту, яка дозволила б зберегти накопичене і вийти з кризи приблизно з тієї ж сумою.

  Які висновки має зробити підприємець, який планує створювати новий бізнес? Перш за все, висновок про те, що успіх комерційної діяльності на будівельному терені слабо залежить від хвилинних коливань ринку, а це означає, що бізнесмен, який став власником будівельної фірми, отримує надійний комерційний інструмент, здатний приносити дохід, на рівень якого практично не впливатиме кон’юнктура ринку.

  Одна справа – економічні перспективи, інше – бюрократичні перешкоди, з якими пов’язане відкриття нового будівельного бізнесу. Безпосереднє зіткнення з бюрократичним апаратом відбувається вже на етапі реєстрації і ліцензування. Практика демонструє, що два цих процесу забирають близько двох-трьох місяців. І це за тієї умови, що все буде зроблено правильно і комісія, яка видає ліцензії, не поверне пакет документів на доопрацювання.

  Таким чином, цілком логічним видається бажання багатьох підприємців купити будівельну фірму з ліцензією. Продаж будівельних фірм – поширена і затребувана послуга, і тому є очевидне пояснення. Купити будівельну фірму – означає витратити один-два робочих дня на ті процеси, які зазвичай забирають кілька місяців, і отримати бізнес, готовий до використання.

  Портал «Poshuk.info» пропонує будівельні компанії на продаж з «пропискою» в будь-якому регіоні України. Продаж готової будівельної фірми – послуга, що дає можливість стати власником фірми з напрацьованою базою клієнтів, що відбулася ім’ям на ринку і встановленими корпоративними зв’язками.

  Продаж будівельної компанії з «Poshuk.info» – це гарантія законності і захист ділових інтересів клієнта.

  Залишилися питання щодо купівлі будівельної фірми? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники будівельних компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.