Компанії що пропонують свої професійні послуги в даній категорії:
1,500.00$ (usd)

Будівельна фірма 1995 року СС2 + дозвіл на небезпечні роботи

Будівельна фірма 1995 року реєстрації ПДВ з 1999 року Києво-Святошинський р-н Була ліцензія СС2, дозвіл на небезпечні роботи, закінчилася з грудня 2016 Є можливість отримання […]
28 всього переглядів, 0 сьогодні
10,000.00₴ (грн)

Продаж готових будівельних компаній з ліцензіями.

В наявності готові будівельні компанії з ліцензіями на різні види робіт (підберемо відповідну для Вас). Юристи компанії Zigma швидко оформлять всі необхідні документи купівлі продажу […]
267 всього переглядів, 0 сьогодні

Купівля будівельної фірми – швидкий вхід в бізнесі захист від кризи.

  Для надання максимально якісної консультації за послугою "Продаж будівельних фірм", вкажіть своє Ім'я, Телефон або E-mail, опишіть Ваше питання.

  Будівельний бізнес – універсальний інструмент отримання доходу в будь-яких економічних умовах. Думка про те, що криза призводить до тотальної «заморожування» будівельних об’єктів і анабіозу цілої виробничої галузі, не витримує натиску аргументів, які надає нам практика.

  Як відомо, практично будь-яка криза супроводжується падінням позицій національної валюти, а це, в свою чергу, призводить до того, що громадяни починають шукати способи зберегти власні заощадження. Коли впевненості в нацвалюті немає, вибір робиться на користь більш стабільного варіанта. Як правило, таким варіантом стає нерухомість.

  При початковому прояві негативних тенденцій на ринку активізується як первинний, так і вторинний ринок нерухомості – населення моментально починає підшукувати «незгораючу» валюту, яка дозволила б зберегти накопичене і вийти з кризи приблизно з тієї ж сумою.

  Які висновки має зробити підприємець, який планує створювати новий бізнес? Перш за все, висновок про те, що успіх комерційної діяльності на будівельному терені слабо залежить від хвилинних коливань ринку, а це означає, що бізнесмен, який став власником будівельної фірми, отримує надійний комерційний інструмент, здатний приносити дохід, на рівень якого практично не впливатиме кон’юнктура ринку.

  Одна справа – економічні перспективи, інше – бюрократичні перешкоди, з якими пов’язане відкриття нового будівельного бізнесу. Безпосереднє зіткнення з бюрократичним апаратом відбувається вже на етапі реєстрації і ліцензування. Практика демонструє, що два цих процесу забирають близько двох-трьох місяців. І це за тієї умови, що все буде зроблено правильно і комісія, яка видає ліцензії, не поверне пакет документів на доопрацювання.

  Таким чином, цілком логічним видається бажання багатьох підприємців купити будівельну фірму з ліцензією. Продаж будівельних фірм – поширена і затребувана послуга, і тому є очевидне пояснення. Купити будівельну фірму – означає витратити один-два робочих дня на ті процеси, які зазвичай забирають кілька місяців, і отримати бізнес, готовий до використання.

  Портал «Poshuk.info» пропонує будівельні компанії на продаж з «пропискою» в будь-якому регіоні України. Продаж готової будівельної фірми – послуга, що дає можливість стати власником фірми з напрацьованою базою клієнтів, що відбулася ім’ям на ринку і встановленими корпоративними зв’язками.

  Продаж будівельної компанії з «Poshuk.info» – це гарантія законності і захист ділових інтересів клієнта.