Ліцензія на будівництво

Ліцензія на будівництво на Poshuk.info це:

 • Професійні компанії, що надають послуги з отримання ліцензій на будівельні роботи.
 • Отримуєте вигідні умови від юридичних компаній.
 • Вибір оптимальної пропозиції щодо оформлення ліцензії на будівництво.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо оформлення будівельної ліцензії.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.

Знайдено пропозицій від компаній:2

Запит на отримання ліцензії на будівництво в Україні.

  Для отримання максимально якісної консультації за послугою «Ліцензія на будівництво», вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, опишіть Ваше питання.

  Будівельна ліцензія в Україні.

  Будівельна діяльність – одна з найперспективніших в Україні. Затребуваним є будівництво найрізноманітніших об’єктів – як житлових і цивільних, так і об’єктів для господарської діяльності. Багато компаній працюють і з державними проектами, виконуючи будівельні роботи для різноманітних інфраструктурних об’єктів. Однак для того, щоб працювати на ринку легально, необхідна будівельна ліцензія СС1, СС2 або СС3. На етапі її здобуття у компаній часто виникають проблеми.

  На сайті «Poshuk.info» ви знайдете перелік професійних юридичних компаній, які пропонують клієнтам послуги оформлення ліцензії на будівництво. Компанії, представлені на нашому сайті, мають великий досвід у цій сфері. Вони пропонує послуги під ключ. Звернувшись до однієї з цих компаній, ви гарантовано отримаєте будівельну ліцензію, яка дає змогу вести діяльність у необхідних сферах.

  Якими є ліцензії на будівництво?

  Перед тим як отримати будівельну ліцензію, необхідно знати, який саме документ потрібен для вашої компанії. Будівельна ліцензія – це документ державного зразка, що підтверджує право юридичної особи або підприємця виконувати будівельні роботи. Документ є бланк та додаток з переліком робіт, які планує надавати компанія або підприємець.

  Ліцензії на будівельні роботи класифікуються за рівнем можливих наслідків. До таких наслідків належать ризики для здоров’я людей на об’єкті або поза об’єктом, для культурної спадщини, а також до особливостей роботи (наприклад, припинення функціонування комунікацій або проїзду транспорту поблизу місця проведення робіт). Існує три види ліцензій.

  Будівельна ліцензія СС1. Призначена для компаній, які здійснюють будівництво чи ремонт невеликих об’єктів. На таких об’єктах працює мала кількість людей (до 50) та ризики невеликі.

  Будівельна ліцензія СС2. Компанії з такою ліцензією можуть використовувати під час будівництва бригади чисельністю до 400 осіб. Також можливі роботи із пам’ятниками регіонального значення.

  Будівельна ліцензія СС3. Власники цієї ліцензії можуть вести велике будівництво з бригадами понад 400 осіб. Вони можуть працювати із пам’ятниками архітектури державного значення.

  Вести діяльність без відповідного дозволу не можна. Якщо компанія надаватиме будівельні послуги без ліцензії, вона буде оштрафована на суму від 1000 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Станом на 2022 рік сума штрафу може становити від 17000 до 34000 грн. Крім того, ліцензія на будівництво – обов’язковий документ для участі в будь-якому тендері. Не маючи дозволу, компанію в кращому разі чекають на невеликі та нерегулярні замовлення, що робить таку діяльність менш вигідною.

  Що потрібно знати про отримання будівельної ліцензії?

  Ліцензію на будівництво в Україні видає Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ). Ця організація приймає заявки від компаній, які бажають отримати дозвіл, розглядає пакет документів та приймає відповідне рішення. На розгляд документів ДІАМ згідно із законом відводиться 21 робочий день. Після цього Інспекція має або схвалити видачу ліцензії на будівництво, або повідомити компанію про відмову.

  Розгляд заявок та прийняття рішень ДІАМ здійснюється лише 2 рази на місяць. Засідання Інспекції проводяться у першу та третю п’ятницю місяця. Перед тим як розпочати розгляд, ДІАМ проводить перевірку компанії. Щоб не зіткнутися з проблемами, найкраще пройти попередній аудит, виявити та усунути всі недоліки у звітності.

  Будівельна ліцензія видається ДІАМ в електронному вигляді. Після ухвалення позитивного рішення, вноситься відповідний запис до ЄДРПОУ. Після прийняття рішення ліцензіат зобов’язаний сплатити державний збір у розмірі 1 прожиткового мінімуму на день прийняття рішення.

  Важливо знати, що будь-яка будівельна ліцензія видається безстроково. Однак у разі порушень документ може бути відкликаний. У такому разі компанії доведеться повторно проходити процедуру ліцензування будівельної діяльності.

  Чому процедуру оформлення ліцензії краще довірити професіоналам?

  Процедура отримання ліцензії на будівельні роботи в Україні досить складна. Нерідко компанії стикаються із проблемами при спробі оформити її самостійно. Відмови з боку ДІАМ призводять до втрати часу. Щоб уникнути таких неприємностей, краще звернутися до професіоналів. Отримання ліцензії на будівництво за допомогою фахівців дозволяє отримати низку переваг, у тому числі:

  Економія часу. Професіонали допоможуть підготувати компанію до проходження процедури ліцензування, уникнувши будь-яких можливих помилок чи недоліків.

  Послуги під ключ. Фахівці візьмуть на себе всі необхідні операції. Вони допоможуть підготувати документи, представлять ваші інтереси у державних органах.

  Захист інтересів У разі неправомірних дій професійний юрист допоможе оскаржити рішення ДІАМ у суді. Крім того, фахівець надасть послугу юридичного супроводу під час перевірок.

  Зниження фінансових витрат. Відмова з боку ДІАМ може призвести до фінансових втрат – як прямих, так і непрямих. Швидке отримання ліцензії на будівництво позбавить вас від таких ризиків.

  Таким чином, звернення до професіоналів допоможе вирішити проблеми, з якими стикаються компанії при проходженні процедури отримання будівельної ліцензії. Завдяки цьому ви можете розпочати роботу у будівельній сфері максимально швидко.

  “Poshuk.info” – швидке отримання ліцензії.

  Юридичні компанії, які представлені на нашому сайті, пропонують клієнтам юридичні послуги для отримання ліцензії СС2 або СС3 у Києві. Фахівці мають великий досвід у цій сфері. Юристи досконало знають законодавство та процедуру ліцензування, а також стежать за всіма оновленнями. Тому ми гарантуємо швидке та надійне проходження процедури з дотриманням усіх законодавчих вимог. Звернувшись до них, ви можете отримати будь-яку ліцензію на будівництво.

  Компанії пропонують послуги “під ключ”. На етапі консультації наш фахівець розповість вам про основні особливості процедури, проаналізує документи. Ви можете замовити послугу аудиту, що допоможе краще підготуватися до перевірки ДІАМ. Ми допоможемо зібрати необхідну документацію та представимо ваші інтереси у державних органах. У разі відмови з боку державних органів, професіонали оскаржать рішення у вищих органах чи суді.

  Крім того, компанії пропонують надійний юридичний супровід. Фахівці готові надавати юридичні послуги у міру роботи вашої компанії. Допоможуть залагодити будь-які питання та формальності у правовій сфері, пов’язаній з будівництвом. Отримайте найвигідніші ціни на будь-які послуги.

  Ви також можете купити будівельну фірму з ліцензією та зекономити свій час.

  Залишились питання щодо отримання ліцензії на будівництво? Отримайте відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.