Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги на Poshuk.info це:

 • Бухгалтерські компанії України на одному сайті.
 • Консультації професійних бухгалтерів.
 • Вибір найкращих умов.
 • Послуги бухгалтера для ФОП та ТОВ по Україні.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо бухгалтерських послуг в Україні.

Подати запит *

* — подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані бухгалтерські компанії, підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різноманітних професійних джерел та вибрати найкращі умови.

Знайдено пропозицій від компаній:2

  Створення запиту в категорії «Бухгалтерські послуги».
  Для надання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, опишіть Ваше питання.

  1. Бухгалтерські послуги на аутсорс вигідніше
  2. Бухгалтерські послуги компаній
  3. Бухгалтерські послуги для ФОП, ПП
  4. Ведення кадрового обліку
  5. Оптимізація оподаткування
  6. Автоматизація бухгалтерського обліку

  Бухгалтерське обслуговування і супровід бізнесу.

  Ведення бухгалтерії – обов’язкова умова для більшості компаній, що працюють в Україні. Податкове законодавство вимагає ведення податкового, бухгалтерського, кадрового обліку для організацій, що працюють на загальній та спрощеній системі оподаткування. Компанії повинні постійно звітувати перед контролюючими органами, проходити податкові перевірки і надавати всю необхідну документацію.

  Однак для того щоб не виникало проблем, необхідне професійне бухгалтерське обслуговування ФОП або ТОВ. Самостійне ведення бухгалтерії загрожує помилками, які можуть коштувати дуже дорого. Однак утримання штатного бухгалтера може обходитися дуже дорого. Набагато простіше замовити бухгалтерські послуги, в Києві чи по Україні, у сторонньої компанії на основі аутсорсингу. За допомогою сайту Poshuk.info, зможете швидко знайти бухгалтерське обслуговування на зрусних для вас умовах.

  Чому співпрацювати з аутсорсерами вигідніше, ніж брати штатного бухгалтера

  В останні роки все більше компаній вибирають саме віддалене обслуговування. І дійсно, в цьому є кілька вагомих переваг. Утримання штатного бухгалтера обходиться досить дорого, та й проблем більш ніж достатньо. Співпрацюючи з компаніями на умовах аутсорсингу, ви зможете значно заощадити. Переваги роботи з аутсорсерами наступні.

  • Не потрібно витрачати час на пошуки фахівця. Знайти хорошого бухгалтера на ринку праці дуже складно, особливо під час кризи. Брати недосвідченого співробітника або студента, загрожує податковими ризиками. Аутсорсери – це команда професіоналів, які готові до вирішення будь-яких завдань.
  • Економія на заробітній платі. Найняти фахівця дешево – практично неможливо в будь-якій сфері, а кваліфікований бухгалтер цінується особливо. Його зарплата буде дуже високою. Бухгалтерські послуги, що надаються аутсорсингової компанією, обійдуться значно дешевше, без втрати якості.
  • Економія на додаткових платежах. Бухгалтеру потрібно платити не тільки зарплату. Також ви зобов’язані забезпечити йому оплачувану відпустку, виплатити підйомні при наймі на роботу, погасити лікарняний і т.д. У випадку з аутсорсерами ви оплачуєте тільки фіксовану ставку, прописану в договорі, тому бухгалтерський супровід на умовах аутсорсингу забезпечить економію.
  • Ви заплатите менше податків. За законодавством, ви зобов’язані сплачувати податки за співробітників, перераховувати платежі до пенсійного фонду і фонду соціального страхування. Співпраця з аутсорсингової компанією позбавляє вас цих обов’язків, оскільки такі бухгалтерські послуги для ТОВ регулюються не Трудовим, а Цивільним кодексом.
  • Ви отримаєте обслуговування 24/7. Штатний бухгалтер має право на відпустку, на лікарняний, може піти в декретну відпустку. Бухгалтерський супровід від аутсорсера дозволить вам отримати цілодобове обслуговування в будь-який день тижня. Навіть якщо обслуговуючий вас співробітник не зможе працювати, йому швидко знайдуть заміну.

  Крім того, аутсорсеру не потрібно виділяти окремий кабінет. Тому, вибираючи послуги бухгалтера на аутсорсингу, ви зможете заощадити навіть на приміщеннях. Вартість бухгалтерського супроводу набагато нижче, а співпраця зі сторонньою компанією набагато зручніше.

  Бухгалтерські послуги для юридичних осіб, ТОВ

  Послуги бухгалтера для юридичних осіб вкрай затребувані. Компанії зобов’язані регулярно проходити податкові перевірки, і надавати звітність, тому без допомоги кваліфікованого фахівця обійтися практично неможливо. Аутсорсери пропонують величезну кількість послуг для юридичних осіб, їх надають як на постійній, так і на разовій основі. До аутсорсерам найчастіше звертаються за такими послугами.

  • Повне бухгалтерське обслуговування. В рамках повного супроводу компанії здійснюють ведення всіх основних видів звітності компанії, проводять розрахунок заробітної плати співробітників, розраховують податки і обов’язкові платежі і т.д.
  • Підготовка до аудиту. Фахівці в рамках обслуговування допомагають підготувати організацію до обов’язкової або добровільної перевірки. Бухгалтерський супровід включає повний аналіз документації, і допомога в усуненні помилок.
  • Супровід під час податкової перевірки. Представник аутсорсингової компанії присутній в ході перевірки та контролює законність рішень перевіряючих. При виникненні проблем, фахівець готує претензії і інші необхідні документи.
  • Оскарження незаконних рішень податкових органів. Фахівці підготують звернення до вищестоящих організацій, а при необхідності, підготують позовну заяву в суд і представлять ваші інтереси.
  • Відновлення документів. У перелік послуг бухгалтера входить відновлення реєстраційної, а також облікової документації ТОВ. Спеціаліст звернеться в компетентні органи і відновить всі документи в найкоротші терміни.

  Також аутсорсинг бухгалтерських послуг для ТОВ включає і додаткові послуги. Зокрема, фахівці виконують податкове планування, готують документи дляотримання кредитів, ліцензій, дозволів. Крім того, в рамках бухгалтерського супроводу здійснюється інвентаризація матеріальних цінностей, складається внутрішня корпоративна звітність, підготовка документів для органів статистики, загальнообов’язкових фондів і т.д.

  Бухгалтерські послуги, обслуговування для ФОП

  Послуги бухгалтера для фізичних осіб-підприємців важливі не менше, ніж для організацій. Підприємцям також необхідно подавати звітність до контролюючих органів, тому якісне бухгалтерське обслуговування необхідно завжди. Спеціаліст надасть ФОП всі необхідні послуги.

  • Постановка ФОП на облік;
  • Аутсорсинг бухгалтерських послуг з повним обслуговуванням;
  • Відновлення бухгалтерського обліку;
  • Допомога в проходженні податкової перевірки;
  • Консультації з ведення бухобліку для ФОП і т.д.

  Аутсорсинг бухгалтерських послуг дозволяє отримати послуги дійсно високої якості за невеликі гроші.

  Додаткові послуги від аутсорсерів

  Бухгалтерський аутсорсинг – це не тільки ведення податкової та бухгалтерської документації та допомогу в проходженні податкової перевірки. Послуги кваліфікованого фахівця не обмежуються стандартним набором функцій рядового бухгалтера. Аутсорсери допоможуть вам отримати наступні можливості.

  Ведення кадрового обліку

  Звернувшись до аутсорсерам, ви зможете заощадити і на утриманні відділу кадрів. Аутсорсинг бухгалтерських послуг може передбачати і ведення кадрового обліку організації або ФОП. Фахівці зможуть повноцінно замінити співробітників служби відділу кадрів, і виконають всі необхідні роботи, які виконують штатні працівники.

  Ведення кадрового обліку від аутсорсерів включає в себе оформлення всіх необхідних документів при прийомі на роботу або при звільненні. При прийомі нового працівника фахівці готують трудову угоду і всі додатки до нього, ознайомлять співробітника зі внутрішніми нормативно-правовими актами організації, зроблять записи в трудовій книжці і т.д. При необхідності переведення працівника на іншу роботу, вони оформлять переклад відповідно до чинного законодавства України. Також фахівці допоможуть і при оформленні звільнення співробітника, допоможуть провести скорочення і т.д. Ціна ведення кадрової документації аутсорсерами значно дешевше, ніж утримання штату кадровиків.

  Оптимізація оподаткування

  Ще одна причина, по якій варто довіритися аутсорсерам – можливість податкової оптимізації. Багато компаній стикаються з непрямими податковими ризиками – цей вид ризиків виникає через надмірне податкове навантаження. У такому випадку компанія змушена сплачувати величезні суми, через що її діяльність стає невигідною. Такі ризики нерідко призводять до закриття компанії. Податкова оптимізація дозволяє на законних підставах заощадити на податках.

  Аутсорсери часто пропонують клієнтам таку послугу. У більшості випадків після перевірки виявляється, що компанія значно переплачує за податками, при цьому часто є реальні можливості зменшити податкове навантаження без порушення закону. Способів податкової оптимізації існує більш ніж достатньо. Найпростіший з них – зміна системи оподаткування. Часто організації допускають помилки при оформленні, через що змушені вести діяльність на загальній системі оподаткування. Перехід на спрощену систему або єдиний податок допоможе вам сплачувати значно менше податків. Більш того, зменшується і перелік звітних документів.
  Часом фахівцям доводиться приймати і більш серйозні рішення. Наприклад, зміна структури компанії, що дозволяє розділити її на філії, і зробити кожену з них окремою фірмою. Чи зареєструвати оффшорну компанію для значної економії.
  Податковим законодавством передбачені обмеження щодо застосування різних систем оподаткування. Наприклад, великі компанії можуть працювати тільки за загальною системою. Якщо розділити її на кілька дрібних організацій, їх можна перевести на “спрощенку” або єдиний податок. Завдяки зміні структури, ви зможете домогтися не тільки оптимізації податків. Компанії стануть більш гнучкими і керованими.

  Оптимізація оподаткування від аутсорсеров дозволяє компанії істотно економити. Цю роботу краще довірити професіоналам, щоб не допустити виникнення прямих податкових ризиків. Завдяки високій кваліфікації бухгалтерів, впровадження нових, більш ефективних з точки зору оподаткування моделей, проходить швидко і без проблем.

  Автоматизація бухгалтерського обліку

  Класичні методи ведення бухгалтерського обліку вже морально застаріли. Завдяки сучасним технологіям, компанії вже не потребують ведення величезної кількості документації в паперовому форматі. Однак через відсутність розуміння того, як правильно повинна проводитися автоматизація бухгалтерського обліку, підприємства змушені працювати застарілими методами.

  Звертаючись за послугами до аутсорсингових бухгалтерських компаній, ви можете значно спростити ведення бухгалтерського і податкового обліку за допомогою автоматизації. Фахівці розроблять детальний план, як впровадити нові технології. Аутсорсингові бухгалтерські компанії, як правило, володіють досвідом автоматизації. Тому вони здатні швидко сформувати вибірку документів, які повинні бути внесені в базу, вибрати відповідне програмне забезпечення, а також провести його повне налаштування.

  Автоматизація бухгалтерського обліку від аутсорсенгових бухгалтерських компаній дозволить вам значно спростити документообіг між відокремленими підрозділами. Передача будь-яких даних буде проводитися швидко і просто. Та не доведеться заповнювати безліч паперових документів. Ви зможете оперативно знайти будь-яку інформацію, завдяки зручній системі пошуку. Крім того, при автоматизованій системі ймовірність санкцій з боку податкової також знижується, оскільки відсутній ризик втрати документів. Будь-яку інформацію, необхідну податківцями, можна швидко знайти в системі.

  Якщо ви бажаєте знайти підходящу аутсорсингову бухгалтерську компаню, яка надасть необхідні вам послуги, сервіс Poshuk.info допоможе знайти кращий варіант. Ми співпрацюємо з провідними бухгалтерськими організаціями України. Скориставшись нашим сайтом, ви знайдете підприємство, яке відповідає всім вашим вимогам.

  Щоб знайти відповідну компанію, вам просто потрібно подати запит на послугу. Система направить його бухгалтерським організаціям. І всього через кілька хвилин Ви почнете отримувати пропозицію від бухгалтерських компаній. Також за допомогою Poshuk.info ви зможете порівняти умови в різних бухгалтерських компаніях. Наш пошуковий сервіс допоможе вам швидко знайти найвигідніші пропозиції, і істотно заощадити на веденні бухгалтерії.

  Залишилися питання щодо бухгалтерських послуг? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * — подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані бухгалтерські компанії, підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різноманітних професійних джерел та вибрати найкращі умови.