Категорії послуг

Реєстрація компаній (ТОВ, ФОП)

Реєстрація ТОВ чи ФОП на Poshuk.info це:

  • Консультації професійних юристів та адвокатів.
  • Вибір найкращих умов.
  • Реєстрація компанії під ключ.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо реєстрації ТОВ, ФОП в Україні.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.

Знайдено пропозицій від компаній:2

    Створення запиту в категорії: «Реєстрація компаній (ТОВ, ФОП)».
    Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

    Реєстрація ТОВ / фірм / компаній / підприємств у Києві та по Україні.

    Для того, щоб розпочати легальний бізнес в Україні, спочатку необхідно зареєструватися. Якщо планується невелика власна справа, можна відкрити ФОП, але ця форма реєстрації має на увазі велику кількість обмежень, тому у разі розширення все одно доведеться проходити процедуру реєстрації ТОВ. Якщо ж під час справи вам доведеться бути платником ПДВ, працювати можна тільки у вигляді фірми. ФОП не може набути такого статусу.

    Реєстрація бізнесу як компанії – це досить складне завдання. Тут необхідно врахувати багато нюансів. У разі невідповідності документів вимогам реєстратора вашу заявку залишать без розгляду або відмовить у реєстрації з вимогою усунути недоліки. Щоб уникнути проблем, варто довірити процедуру професіоналів. На сайті Poshuk.info ви знайдете список найкращих компаній, які спеціалізуються на реєстрації підприємств у Києві та будь-якому іншому місті України.

    Процедура реєстрації ТОВ.

    Реєстрація фірм в Україні має багато нюансів, які важливо знати. Професіонали знають про всі ці особливості, тому рішення відкрити компанію з послугами фахівців допоможе заощадити час та сили. Розглянемо коротко особливості реєстрації підприємства в Україні.

    Яку компанію можна відкрити в Україні?

    Процедура реєстрації організацій регулюється Законом “Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та громадських формувань”. Відповідно до цього документа в Україні передбачено кілька форм власності організацій, у тому числі:

    • Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ);
    • Приватне акціонерне товариство;
    • Публічне акціонерне товариство;
    • Приватне підприємство.

    Для кожної організації є свої особливості установи, внесення статутного капіталу, відповідальності керівників тощо. Найбільш поширеною формою власності є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). І тут засновники відповідають лише розміром статутного капіталу. Крім того, відкрити ТОВ простіше, ніж компанію в іншій формі власності.

    Що необхідно визначити перед початком реєстрації.

    Перед початком процедури реєстрації фірми необхідно визначити ряд нюансів. Якщо ви вибираєте відкриття компанії за допомогою професіоналів, фахівець допоможе визначитися на етапі консультації. Перед тим, як відкрити фірму, необхідно надати таку інформацію:

    • Найменування. Воно має бути унікальним. Перевірку назви організації проводять спеціалісти, які надають послуги в установі юридичних осіб.
    • Розмір статутного капіталу. Статутний капітал є обов’язковим всім підприємств. Однак його розмір відрізняється залежно від сфери діяльності компанії.
    • Система оподаткування. В Україні компанії можуть працювати за двома системами – загальною (ЗСО) та спрощеною (ССО). Для ССО діє ряд обмежень щодо виручки на рік, за кількістю персоналу тощо. Тому краще заздалегідь вибрати, яка система буде найкращою для вашого бізнесу.

    Крім того, необхідно визначитись і з юридичною адресою. Якщо у вас немає готової юридичної адреси, фахівці компанії, яка надає послуги реєстрації підприємств, допоможуть отримати її.

    Які документи необхідні для реєстрації?

    Реєстрація фірм в Україні вимагає підготовки та подання пакету документів. Насамперед, необхідно підготувати заяву за формою №1 (реєстраційна картка). У ній вказується вся необхідна інформація про засновувану юридичну особу, у тому числі:

    • назва компанії;
    • розмір статутного капіталу;
    • відомості про членів організації та частку кожного з них;
    • інформація про зв’язок із компанією тощо.

    Крім реєстраційної картки, необхідно підготувати низку документів. Їхній перелік може відрізнятися, залежно від форми власності компанії, яку ви обираєте. Розглянемо пакет документів, необхідних відкриття товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ):

    • Протокол установчих зборів. Перед реєстрацією необхідно провести збори засновників з дотриманням вимог законодавства, на яких приймається рішення про заснування юридичної особи, участь у ньому засновників тощо.
    • Установчі документи. Компанія може надати Установчий договір або Статут. Як правило, організації розробляють Статут, де прописуються всі основні положення щодо функціонування компанії, повноважень засновників тощо. Документ подається в одному примірнику.
    • Інформація про засновників. Необхідно надати копії паспортів кожної фізичної особи, яка братиме участь у компанії. Якщо засновниками є юридичні особи, необхідно надати їх установчі документи.

    Крім того, необхідно подати квитанції про сплату всіх необхідних реєстраційних зборів.

    Реєстратори повинні розглянути документи та ухвалити рішення. Для цього виділяється 30 днів. Якщо в організації з документами все гаразд, реєстратор зобов’язаний підготувати та видати свідоцтво про державну реєстрацію. Якщо виявлено будь-які помилки чи недоліки, реєстратор повинен направити обгрунтовану відмову. Якщо рішення є незаконним, воно може бути оскаржене в судовому порядку.

    Якщо компанії було видано свідоцтво про державну реєстрацію, необхідно завершити реєстрацію постановкою на облік у контролюючих органах. Зокрема, компанія має перебувати на обліку у Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді, а також органах статистики. Якщо вид діяльності вимагає ліцензування (наприклад, у фінансовій, будівельній, охоронній сферах), необхідно звернутися до відповідних органів та підготувати пакет документів для ліцензії.

    Чому процедуру реєстрації варто довірити спеціалістам?

    Під час самостійної реєстрації, можна зіткнутися з низкою проблем. Через це ви можете втратити дорогоцінний час. Співпраця із професіоналами дозволяє провести процедуру швидко та значно прискорити початок господарської діяльності.

    Крім того, реєстрація за допомогою професіоналів дозволяє уникнути помилок, що призводить до необхідності повторного оформлення документів. Фахівці підготують все необхідне, допоможуть провести установчі збори відповідно до процедури та вимог законодавства. Крім того, представники спеціалізованої компанії допоможуть проконтролювати законність дій реєстратора та оскаржать незаконні рішення у суді.

    Сайт Poshuk.info допоможе вам знайти найкращі компанії, що надають послуги реєстрації юридичних осіб в Україні. Щоб знайти такі організації, вам потрібно лише ввести назву послуги у пошуковий рядок, після чого ви отримаєте результат. На Poshuk.info представлені лише надійні компанії з гарною репутацією, які гарантовано допоможуть вам вирішити будь-які проблеми. Крім того, завдяки Poshuk.info, ви зможете вибрати компанію, яка надає послуги на вигідних умовах і в найкоротші терміни, а також порівняти організації та вибрати ту, яка найбільш вам підходить.

    Залишились питання щодо реєстрації компанії (фірми, ТОВ) чи ФОП в Україні? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

    Подати запит *

    * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.