Категорії послуг:

Продаж офшорних компаній

Задайте питання і отримаєте професійні консультації та пропозиції.

Задати питання

Знайдено пропозицій від компаній:4

Купити офшорну компанію в Україні, м. Київ.

  Задайте питання в категорії “Продаж офшорів“. Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, опишіть Ваше питання.

   

  Офшор – поняття, яке з’явилося в лексиконі американських бізнесменів ще в середині минулого століття, а в нашу країну прийшло разом з ринковими відносинами. Тобто, тільки на початку дев’яностих. Саме тому для багатьох людей, які знайомі з міжнародної підприємницькою діяльністю виключно з чуток, воно асоціюється з чимось незаконним і зв’язується виключно з фінансовими махінаціями. Зрозуміло, не можна заперечувати, що бажання купити офшор нерідко обумовлено намірами сумнівної законності. Разом з тим, існує цілий ряд інших причин, які спонукають бізнесмена вивести юридичну адресу підприємства за кордон.

  Купити офшор (Київ): для чого це потрібно?

  Купить оффшор - Киев. Продажа оффшорных компаний - poshuk.info

  Основна причина, що забезпечує надзвичайно високий попит на готові офшорні компанії – фіскальна оптимізація. В офшорних юрисдикціях для іноземного бізнесу податкові ставки або гранично низькі, або зовсім нульові. До нерезидентів пред’являється тільки одна вимога: на території офшору можна бути присутнім тільки юридично, а фактично бізнес необхідно вести в іншому місці.

  Іноді готові офшори необхідні для підтримки конфіденційності. В такому випадку приймається рішення купити офшор з номінальним сервісом. На практиці це працює наступним чином. Спеціалізована фірма пропонує купити офшорну компанію з номінальним директором, ім’я якого буде згодом фігуруватимуть у всіх документах і дозволить реальному власнику залишатися інкогніто, зберігаючи репутацію або оберігаючи себе від невиправданих нападок конкурентів. Крім того, придбати офшор з номіналом – значить уникнути подвійного оподаткування, адже, з юридичної точки зору, два підприємства будуть очолювати дві різні людини.

  Тепер про складнощі. Слід розуміти, що оперувати віддалено більшістю процесів заявнику не вдасться – корпоративне законодавство, як правило, вимагає особистої присутності підприємця. Це може стосуватися і подачі реєстраційних документів, і відкриття рахунку в банку. У подібних ситуаціях можна або звернутися за допомогою посередника, написавши на його ім’я довіреність, або просто купити офшор з відкритим рахунком. Можливість придбати офшор з банківським рахунком дозволяє заощадити масу часу, уникнувши процесу фінансової реєстрації.

  Офшорний бізнес: географія.

  Кількість «податкових гаваней» в світі обчислюється десятками, тому підшукати оптимальний варіант, який підходить і розташуванням, і фіскальними умовами, не проблема. Зрозуміло, кожен з них буде мати власну специфіку. Наприклад, купити офшор на Кіпрі – значить отримати можливість купувати і продавати цінні папери і не платити за це податки, купити офшор на Сейшелах – не розголошувати бенефіціарів, а купити офшор в Белізі – заощадити на реєстрації оффшору і щорічних митах.

  Купити офшорну компанію в Києві: сприяння професіоналів.

  На нашому сайті Ви зможете знайти перелік компаній які не тільки пропонують готові офшори, а й надають повний супровід процедури переоформлення та консультують клієнтів по ключовим правовим питанням. Просто подайте запит і вони підкажуть, як купити офшор з номінальним директором або без, швидко і безпечно, а також подбають про максимально швидку реалізацію задуманого Вами проекту.

   

  Задати питання