Продаж офшорних компаній

Купити офшорну компанію на Poshuk.info це:

 • Вибір відповідного офшору.
 • Отримуєте вигідні умови від власника.
 • Прямий зв’язок з власниками готових офшорних компаній.

Подайте запит і отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо придбання офшорів.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники офшорних компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.

  Створення запиту в категорії: «Продаж офшорів».
  Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

  Купити офшорну компанію в Україні, м. Київ.

  Офшор – поняття, яке з’явилося в лексиконі американських бізнесменів ще в середині минулого століття, а в нашу країну прийшло разом з ринковими відносинами. Тобто, тільки на початку дев’яностих. Саме тому для багатьох людей, які знайомі з міжнародної підприємницькою діяльністю виключно з чуток, воно асоціюється з чимось незаконним і зв’язується виключно з фінансовими махінаціями. Зрозуміло, не можна заперечувати, що бажання купити офшор нерідко обумовлено намірами сумнівної законності. Разом з тим, існує цілий ряд інших причин, які спонукають бізнесмена вивести юридичну адресу підприємства за кордон.

  Купити офшор (Київ): для чого це потрібно?

  Купить оффшор - Киев. Продажа оффшорных компаний - poshuk.info

  Основна причина, що забезпечує надзвичайно високий попит на готові офшорні компанії – фіскальна оптимізація. В офшорних юрисдикціях для іноземного бізнесу податкові ставки або гранично низькі, або зовсім нульові. До нерезидентів пред’являється тільки одна вимога: на території офшору можна бути присутнім тільки юридично, а фактично бізнес необхідно вести в іншому місці.

  Іноді готові офшори необхідні для підтримки конфіденційності. В такому випадку приймається рішення купити офшор з номінальним сервісом. На практиці це працює наступним чином. Спеціалізована фірма пропонує купити офшорну компанію з номінальним директором, ім’я якого буде згодом фігуруватимуть у всіх документах і дозволить реальному власнику залишатися інкогніто, зберігаючи репутацію або оберігаючи себе від невиправданих нападок конкурентів. Крім того, придбати офшор з номіналом – значить уникнути подвійного оподаткування, адже, з юридичної точки зору, два підприємства будуть очолювати дві різні людини.

  Тепер про складнощі. Слід розуміти, що оперувати віддалено більшістю процесів заявнику не вдасться – корпоративне законодавство, як правило, вимагає особистої присутності підприємця. Це може стосуватися і подачі реєстраційних документів, і відкриття рахунку в банку. У подібних ситуаціях можна або звернутися за допомогою посередника, написавши на його ім’я довіреність, або просто купити офшор з відкритим рахунком. Можливість придбати офшор з банківським рахунком дозволяє заощадити масу часу, уникнувши процесу фінансової реєстрації.

  Офшорний бізнес: географія.

  Кількість «податкових гаваней» в світі обчислюється десятками, тому підшукати оптимальний варіант, який підходить і розташуванням, і фіскальними умовами, не проблема. Зрозуміло, кожен з них буде мати власну специфіку. Наприклад, купити офшор на Кіпрі – значить отримати можливість купувати і продавати цінні папери і не платити за це податки, купити офшор на Сейшелах – не розголошувати бенефіціарів, а купити офшор в Белізі – заощадити на реєстрації оффшору і щорічних митах.

  Купити офшорну компанію в Києві: сприяння професіоналів.

  На нашому сайті Ви зможете знайти перелік компаній які не тільки пропонують готові офшори, а й надають повний супровід процедури переоформлення та консультують клієнтів по ключовим правовим питанням. Просто подайте запит і вони підкажуть, як купити офшор з номінальним директором або без, швидко і безпечно, а також подбають про максимально швидку реалізацію задуманого Вами проекту.

  Залишилися питання щодо купівлі офшорної компанії? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники готових офшорів, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.