Категорії послуг

Номінальний сервіс

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо номінального сервісу для бізнесу.

Подати запит *

(* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації з різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.)

Знайдено пропозицій від компаній:5

    Створення запиту в категорії «Номінальний сервіс: директор, засновник.». Для надання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, опишіть Ваше питання.

    Номінальний сервіс для компаній.

    1. Що таке номінальний сервіс?
    2. Переваги номінального сервісу.
    3. Номінальний директор.
    4. Номінальний засновник.
    5. Чи безпечний номінальний сервіс?

    Власний бізнес будується дуже довго, тому не завжди люди готові позбутися його при настанні певних обставин. Разом з тим, в деяких випадках людям заборонено володіти будь-якими компаніями (наприклад, при роботі на державній службі) або є необхідність керувати організацією, залишаючись при цьому інкогніто. Чи можливо це зробити? Так, це реально. Для цих цілей використовується номінальний сервіс.

    Якщо вам потрібен номінальний сервіс в Києві чи по Україні, знайти компанії, що надають такі послуги, ви можете на сайті Poshuk.info. Зробивши запит, ви отримаєте відповідь з бази даних, що включає тільки перевірені організації. Poshuk.info – це ваша можливість знайти послуги
    номінального сервісу на Кіпрі , Гонконгу або будь-який інший юрисдикції для оффшорної компаній, або в Україні для будь якої організації чи компанії.

    Що таке номінальний сервіс?

    Номінальний сервіс – це інструмент управління компанією, що має на увазі призначення на керівні пости номінальних (підставних) осіб. Як правило, юрисдикції вимагають, щоб у компанії обов’язково були зайняті такі посади:

    Повний номінальний сервіс дозволяє призначити на ці посади формальних людей, які не прийматимуть реальних рішень. Їх завдання – лише підписувати документи і представляти інтереси компанії.

    Насправді, особи, призначені за номінальному сервісу в офшорних компаніях чи Українських, не мають права приймати самостійно ніяких рішень. Вони лише підписують документи і виконують розпорядження, які їм вказує реальний власник компанії. При цьому справжній власник жодним чином не втручається в діяльність організації. Він не фігурує в документах, його прізвище не вказується при реєстрації і т.д. Номінальний сервіс для офшору дозволяє забезпечити виконання всіх вимог юрисдикції, але при цьому не розкривати реального власника організації.

    У чому переваги номінального сервісу.

    У номінального сервісу є кілька ключових переваг, завдяки яким він і знайшов таку широку популярність. Першочергова з них – конфіденційність. Послуги номінального сервісу дозволяють приховати реального власника. Це може бути важливо, якщо власник компанії є персоною нон-грата в країні або ж йому заборонено законодавством володіти будь-якими компаніями та поєднувати основну роботу з іншою діяльністю, особливо з бізнесом.

    Крім того, у номінального сервісу в Гонконзі або будь-який інший оффшорній юрисдикції є й інші переваги. До їх числа можна віднести:

    • захист персональних даних. Оскільки власник не фігурує в документах, реєстраційним агентам в офшорах подається інформація саме про “підставних” осіб. Тому витік важливих даних про реального власника неможлива;
    • не потрібно їздити в країну. У деяких офшорних юрисдикціях є вимоги по проведенню установчих зборів і прийняття ключових рішень виключно на території країни. Скориставшись послугами номінального сервісу, вам не доведеться їздити в країну. Номінальний директор і засновники, як правило, проживають саме там;
    • не потрібно бути податковим резидентом. Більш жорстка версія попередньої вимоги. У ряді юрисдикцій директор і власник повинні бути тільки податковими резидентами країни. Використання номінального сервісу дозволяє вирішити цю проблему;
    • можливість застосування спеціальних податкових режимів. За допомогою “підставних” осіб на керівних посадах, можна виконати вимоги по резидентності, завдяки чому є можливість застосування особливих пільгових режимів оподаткування.

    Також номінальний сервіс може знадобитися і в тому випадку, якщо потрібне укладення договору з контрагентом двох компаній, що належать одній людині. В такому випадку є можливість приховати факт володіння організаціями єдиним власником.

    Хто такий номінальний директор?

    Номінальні директора – це підставні особи, які призначаються на посаду керівника компанії. Директор компанії – обов’язкова посаду практично в усіх юрисдикціях. Однак, зрозуміло, керувати організацією, зареєстрованою десь в Гонконзі, з України дуже складно. Не всі хочуть переїзжати в іншу країну тільки заради управління компанією. Однак без голови компанії не обійтися, це обов’язкова вимога. Тому номінальні директора користуються великим попитом.

    У більшості випадків, у компаній, що пропонують послуги номінального директора офшорної компанії, укладені договори з фахівцями. Співробітники заздалегідь проінструктовані і мають досвід роботи на аналогічних посадах. Тому якщо ви шукаєте номінального директора в Києві , краще звернутися в спеціалізовану компанію. Професійні сервіси швидко знайдуть компетентну людину в будь-якій юрисдикції.

    Номінальний директор офшору – це законно? Формально, ніяких претензій до такого сервісу пред’явити ніхто не може. Довести, що керівник не приймає рішення самостійно, а діє за вказівкою особи з боку, практично неможливо. Швидше за все, ніяких претензій до організації з боку контролюючих органів, не виникне. Виняток становлять лише ситуації, коли організація займається протизаконною діяльністю. У такому випадку потрібно бути готовими до того, що номінальний директор на допитах розповість реальну ситуацію.

    Призначення директора проходить в різних юрисдикціях по-різному, тому важливо дотримуватися всіх вимог. Якщо ви їх виконаєте, швидше за все, у контролюючих органів не виникне претензій, тому не буде додаткових перевірок.

    Номінальний засновник.

    Послуги номінального засновника ТОВ особливо популярні для дотримання конфіденційності реального власника. У всіх країнах, в тому числі і в офшорах, обов’язково повинен бути хоча б один засновник, що володіє цінними паперами ТОВ. Однак ім’я цього власника однозначно спливе в документах, тому якщо там буде вказано реальний засновник, ні про яку конфіденційність говорити не доводиться.

    Номінальний засновник – це особа, яка формально є власником офшорної компанії. Однією з різновидів такого офшорного сервісу є і формальні акціонери – особи, які можуть володіти акціями юридичної особи, якщо цього вимагає законодавство юрисдикції.

    Однак реальної влади і повноважень номінальний засновник офшору, зрозуміло, не має. Він лише числиться, як творець і власник цінних паперів, проте в реальності не виконує ніяких функцій. Його прізвище фігурує в установчих та інших документах, також він підписує документи, якщо відсутній директор. Однак приймати самостійні бізнес-рішення він не має права.

    Деякі люди плутають номінальних засновників зі “сліпим трастом”. Насправді, це абсолютно різні поняття. У випадку зі “сліпим трастом”, власник компанії відомий, але фактично керують нею треті особи. З номінальним засновником офшорної компанії зворотня ситуація. Реальний власник ТОВ невідомий, а особа, яка значиться в документах, фактично повноважень не має.

    Номінальний сервіс – це безпечно?

    Зрозуміло, будь-який власник компанії запитає: а чи безпечно це – довіряти свій бізнес чужій людині? Чи є якісь способи зменшення ризиків та захисту від можливого “виходу ситуації з-під контролю”? Зрозуміло, такі способи є, і всі необхідні заходи передбачаються ще на початку співпраці.

    Реальний власник отримує генеральну довіреність на представництво інтересів юридичної особи. В тому числі, за дорученням фактичний власник може розпоряджатися і банківськими рахунками, укладати договори від імені директора або засновника і т.д. Також фактичний власник компанії отримує на руки заяву про звільнення директора і документ, що засвідчує угоду купівлі-продажу частки номінального засновника в компанії. Обидва документи видаються з підписом номінального директора та засновника, але без дати. Таким чином, позбавити їх повноважень можна, лише поставивши дату.

    Якщо вам потрібні послуги номінальних керівників в офшорах, ви можете знайти кращі пропозиції з Poshuk.info. Наш сервіс допоможе вам знайти компанію з найбільш вигідними умовами.

    Залишилися питання щодо послуг номінального директора чи засновника? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

    Подати запит *

    (* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації з різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.)