Головна / Категорії / Продаж компаній / Продаж компаній в Чехії

Продаж компаній в Чехії

Купити компанію в Чехії на Poshuk.info це:

 • Вибір відповідної готової компанії (ТОВ, ПП, АТ та ін.).
 • Отримуєте вигідні умови від власника.
 • Прямий зв’язок з власниками готових фірм в Чехії.
 • Юридичний супровід купівлі-продажу компанії. 

Подайте запит і отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо придбання компанії в Чехії.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники компаній в Чехії, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.

Знайдено 0 оголошення

  Створення запиту в категорії: «Продаж компаній в Чехії».
  Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

  Швидко та зручно купити готову компанію у Чехії.

  Робіть бізнес у Чехії вже завтра, купивши компанію без історії та зобов’язань.

  Ви збираєтеся заснувати бізнес у Чехії? Купивши готову компанію в Чехії, ви заощадите багато часу на адміністрування насамперед. Створення компанії – це тривалий процес, в якому ви легко можете зробити помилку, якщо не знаєтеся на Чеському законодавстві.

  Найпростіший варіант – купити готову компанію у Чехії. Ця компанія буде вже зареєстрована у Комерційному реєстрі і, насамперед, має вже внесений статутний капітал. Готові компанії створені для продажу, і тому не здійснювали жодної комерційної діяльності.

  Готові компанії відповідають передбаченим законодавством Чехії умовам та не мають зобов’язань, їх купівля також вигідна можливістю отримання субсидії чи банківського кредиту.

  Готові компанії у Чехії для Вас.

  Готові компанії в Чехії, які представлені на нашому сайті, вже зареєстровані в комерційному реєстрі, тому ви можете швидко почати ними користуватися. Це виключає затримки та турботи, пов’язані з їх реєстрацією та виконанням необхідних формальностей. Ви просто купуєте готову фірму і можете почати з нею бізнес завтра. Найбільшою перевагою є економія часу та уникнення ускладнень, які можуть виникнути під час створення компанії «самостійно». Ми розуміємо, що час – гроші. Саме тому пропонуємо вам заздалегідь підготовлені компанії.

  Готові компанії не використовуються і не використовувалися ні для чого, крім подальшої передачі вам підприємцю. Це їх єдина мета, служити вашому бізнесу.

  Жодна з наших готових компаній ніколи не займалася бізнесом та не вела діяльність. Вони лише зареєстровані, і мають свій ідентифікаційний номер. Історія чиста, жодної господарської діяльності компанії не вели, тому у бухгалтерському обліку вони не фігурують. Компанії не мають боргів, ми це повністю гарантуємо.

  Готові компанії, які ми пропонуємо, продаються виключно кінцевим клієнтам. Ці компанії не мають зобов’язань чи дебіторських заборгованостей, та його акціонерний капітал повністю оплачений. Наші готові компанії юридично базуються в Празі. Ви можете, звичайно, змінити місце під час перереєстрації.

  • Ви можете стати власником компанії у Чехії всього за 1 робочий день. Вам не потрібно довго чекати, щоб розпочати свій бізнес.
  • Великий вибір компаній. S.r.o., a.s., старі або нові, платники та неплатники ПДВ.
  • Вся підготовка до покупки компанії ведеться онлайн, заощаджуючи ваш час та гроші на поїздках.
  • Наші юридичні партнери будуть раді проконсультувати вас з бухгалтерського обліку та забезпечити безпеку ведення бізнесу в Чехії.

  Залишилися питання щодо купівлі компанії в Чехії? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники готових компаній в Чехії, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.