Головна / Категорії / Реєстрація бізнесу / Реєстрація компаній в Чехії

Реєстрація компаній в Чехії

Реєстрація компаній \ фірм в Чехії на Poshuk.info це:

 • Консультації професійних юристів та адвокатів.
 • Вибір найкращих умов.
 • Реєстрація компанії в Чехії під ключ.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо відкриття фірми в Чехії.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.

Знайдено 0 оголошення

  Створення запиту в категорії: «Реєстрація компаній в Чехії».
  Для отримання докладної консультації, вкажіть своє ім’я, телефон або E-mail, та опишіть суть питання.

  Реєстрація компаній в Чехії під ключ. Консультація адвокатів.

  Якщо Ви хочете відкрити бізнес в Чехії, то реєстрація компанії, будь то S.R.O. (Аналог нашого ТОВ) або A.S. (Аналог АТ), в комерційному регістрі — це перше, що вам потрібно зробити, якщо ви хочете почати бізнес не як фізична особа. Проте знайомство із вимогами законодавства може бути непростим.

  Реєстрація компанії у Чехії зазвичай вважається щодо трудомістким процесом. І це пов’язано із фінансовими витратами. Таким чином, підприємець витрачає час на щось інше, окрім свого бізнесу (якщо, звичайно, він не веде бізнес у галузі створення компаній). Адміністративну процедуру бажано залишити тим, хто знає, що та як робити. Це економить гроші, час та нерви.

  Ось чому ми надаємо послугу реєстрації компанії у Чехії відповідно до ваших потреб. Ми хочемо, щоб вам було простіше розпочати бізнес. Ми хочемо, щоб ви почали надавати свої послуги без клопоту та непотрібних затримок. Саме тому, спираючись на наші знання та досвід, налаштували процес так, щоб у вас завжди була можливість отримати компанію, з якою ви зможете максимально швидко розпочати бізнес. Ми подбаємо про все за вас, і ваша компанія в Чехії буде зареєстрована у Комерційному регістрі, як правило, протягом 8 днів. Звичайно, ми також організуємо необхідні торгові ліцензії чи необхідні концесії. І ми не забудемо про податки, які ми можемо зареєструвати для вас (а податків досить багато, наприклад ПДВ або різні податки, пов’язані з гіпотетичними працівниками).

  Що ми насправді зробимо для вас?

  Спочатку ми складаємо статут/статут, у вигляді нотаріального акту. Ми також підготуємо для вас заяву від депозитно керуючого компанії, що є ще одним важливим документом. Ми також дізнаємося, чи можете ви використовувати компанію (назву компанії) чи ні. Ми допоможемо з письмовими аффідевітами та необхідними зразками підписів статутних органів новоствореної компанії, а також підготуємо згоду власника нерухомості з місцем знаходження зареєстрованого офісу вашої нової компанії у його власності. Документи у нас перевірені, як і підписи – там, де це необхідно за законом. Ви також отримаєте від нас витяги з реєстрів, які необхідні у зв’язку із заснуванням компанії (витяги з комерційного та кримінального реєстру та, можливо, з інших реєстрів). Ми також зареєструємо вашу нову компанію в Чехії у податковій інспекції, щоб і в цій галузі нічого не залишилося нерозкритим.

  Ми знаємо, як створювати нові компанії у Чехії. Ми знаємо, що і як треба зробити. Ось чому ви можете розраховувати на нас. Відкриття компанії в Чехії з нами вигідно, легко та не займе багато часу.

  Залишилися питання щодо реєстрації компанії в Чехії? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.