Реєстрація офшорних компаній

Що таке офшор і як проходить реєстрація офшорів?

Людина, яка не посвячена у міжнародні стандарти корпоративного законодавства, може прийти до приблизного розуміння терміну «офшор» шляхом його дослівного перекладу з англійської. Якщо спробувати підібрати його український еквівалент, вийде «поза берегом» або щось на зразок. Трохи образного мислення – і стає зрозуміло, що мова йде про бізнес, зареєстрований на території віддаленої держави.

Реальність від припущення принципово не відрізняється. Офшором називають або територію, на яке діє лояльне фіскальне законодавство, або ж саме підприємство, яке в такій юрисдикції зареєстровано.

Компанії в офшорі - Консультація по реєстраціїРеєстрація компанії в офшорі  надає бізнесменові цілий ряд переваг. В першу чергу, можливість оптимізувати податкову статтю витрат підприємства. Класична офшорна юрисдикція, як правило, повністю звільняє від податків іноземний бізнес або, принаймі, встановлює мінімальну ставку. Єдина вимога – бути присутнім на місцевому ринку лише юридично, а фактичну діяльність вести на батьківщині.

Ще переваги. Закони «податкових гаваней» дозволяють тримати в секреті ім’я власника, засновника і інших осіб, причетних до створення підприємства, та й загальний юридичний клімат, як правило, набагато більш комфортний, ніж в Україні.

Реєстрація офшорних компаній – процес вкрай тривалий і складний. Перш за все, дана процедура завжди підпорядковується місцевому корпоративному законодавству, а воно в кожній державі різне – відмінності на рівні дрібних деталей присутні в будь-якому випадку. Крім того, більшість процесів має на увазі виключно особиста присутність заявника, який вирішив відкрити офшор.

Є ще кілька чинників, здатних ускладнити відкриття офшорної компанії. Наприклад, на деяких територіях в число співробітників неодмінно повинно входити кілька місцевих громадян, а банківський рахунок також повинен обов’язково відкриватися в місцевій фінансовій установі.

Таким чином, зареєструвати фірму в офшорі швидко і ефективно вдасться лише за сприяння професіонала.

Також Ви можете заощадити час і купити готовий офшор.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо реєстрації офшорних компаній.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.

Знайдено пропозицій від компаній:2

    Створення запиту в категорії: «Реєстрація офшорів».
    Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

    Залишились питання щодо реєстрації офшорної компанії? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

    Подати запит *

    * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.