Реєстрація акціонерних товариств

Реєстрація акціонерного товариства на Poshuk.info це:

 • Консультації професійних юристів та адвокатів.
 • Вибір найкращих умов.
 • Реєстрація АТ під ключ.

Подайте запит та отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо реєстрації АТ.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації з різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.

Знайдено пропозицій від компаній:2

  Створення запиту в категорії: «Реєстрація акціонерного товариства».
  Для отримання докладної консультації, вкажіть своє ім’я, телефон або E-mail, та опишіть суть питання.

  Повна реєстрація акціонерного товариства в Україні під ключ.

  Для ведення будь-якого бізнесу потрібна офіційна реєстрація та відкриття компанії. Без цього фізичні особи що неспроможні вести господарську діяльність. При цьому далеко не для всіх видів бізнесу можна обмежитись ФОП або ТОВ. У деяких випадках необхідна реєстрація акціонерного товариства.

  Люди, які ніколи раніше не проводили цю процедуру, нерідко припускаються помилок. Через це ви можете втратити час. Щоб уникнути проблем, краще замовити послуги реєстрації АТ від професіоналів. Вибрати найкращі варіанти вам допоможе сайт Poshuk.info. Скориставшись пошуком, ви знайдете компанію, яка виконає реєстрацію акціонерних товариств для вас у найкоротші терміни та за вигідними цінами.

  Які види АТ є?

  За законодавством України відкрити АТ може будь-який громадянин. Проте необхідно знати порядок реєстрації акціонерного товариства. Насамперед важливо знати, що фізичним особам доступні два види АТ:

  • Приватне. Під час реєстрації приватного акціонерного товариства акції розподіляються між засновниками, відповідно до частки у статутному капіталі кожного з них.
  • Публічне. При реєстрації громадського акціонерного товариства акції можуть розподілятися як між засновниками, і між фізичними чи юридичними особами, які є членами установчої ради організації.

  Кожне акціонерне товариство може бути строковим чи безстроковим. Якщо термін діяльності вказано, то АТ припинить своє існування після його закінчення. Проте, зазвичай, термін реєстрації АТ не передбачається. У цьому випадку акціонерне товариство працює безстроково і може бути ліквідоване лише за рішенням засновників, контролюючих органів чи суду.

  Також у рамках створення АТ необхідна реєстрація акцій акціонерного товариства. Усі акції мають однаковий номінал та випускаються у кількості, що відповідає розміру статутного капіталу. Емісія проводиться після того, як АТ офіційно реєструється. Після цього здійснюється реєстрація акцій АТ та розподіл цінних паперів між засновниками та інвесторами.

  Який порядок реєстрації акціонерного товариства?

  Важливо дотримуватись порядку реєстрації АТ, оскільки контролюючі органи проводять ретельний моніторинг. Якщо ви пропустите будь-які етапи, вам відмовлять у установі організації, тому необхідно зробити все правильно. Скориставшись послугами професіоналів для відкриття, АТ реєстрація пройде максимально швидко та без проблем.

  Реєстрація акціонерного товариства завжди починається з підписання установчого договору. У документі має бути така інформація:

  • Порядок та сфера відповідальності кожного засновника.
  • Кількість акцій, яку отримає кожний засновник.
  • Вартість придбання та номінальну вартість цінних паперів.
  • Форма та терміни оплати акцій.
  • Термін дії установчого договору.

  Далі необхідно подати установчий договір та інші документи для реєстрації акціонерного товариства державного реєстратора. Після отримання свідоцтва про реєстрацію необхідно провести реєстрацію акцій. Для цього необхідно звернутися до Національної комісії з цінних паперів та фондових ринків (НКЦПФР). Реєстрація закритого акціонерного товариства або відкритого акціонерного товариства завершується після розподілу акцій. Після цього АТ може вести господарську діяльність.

  Poshuk.info – зручний пошук компаній, що проведуть реєстрацію АТ.

  Сайт Poshuk.info пропонує користувачам можливість швидко знайти компанію, яка надасть усі необхідні юридичні послуги. Скориставшись пошуком, ви знайдете компанію, яка запропонує високу швидкість реєстрації АТ, ціну, що відповідає вашому бюджету тощо. Скориставшись нашим сервісом, ви отримаєте низку переваг, у тому числі:

  • Простота. Знайти потрібну компанію на нашому сайті дуже легко. Достатньо лише ввести запит у пошуковий рядок на сайті. Далі виконайте пошук і сервіс видасть результати. Все просто. Знайти організації можна як із комп’ютера, так і з мобільного пристрою.
  • Швидкість. Вже через 1 секунду після запиту ви отримаєте список компаній, які пропонують реєстрацію під ключ.
  • Велика кількість результатів. Poshuk.info включає найкращі компанії, які підготують документи для реєстрації АТ, представлять ваші інтереси в контролюючих органах, допоможуть провести всі необхідні процедури. Ви можете вибрати з великої кількості варіантів.

  Крім того, за допомогою Poshuk.info можна порівняти компанії, що пропонують реєстрацію акціонерного товариства. Так ви зможете обрати організації, які пропонують максимальну кількість послуг та найвигіднішу вартість реєстрації АТ.

  Маєте запитання щодо реєстрації акціонерних товариств? Отримайте усі відповіді створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, юридичні та адвокатські компанії, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації з різних професійних джерел та вибрати найкращі умови.