Головна / Категорії / Продаж компаній / Продаж фінансових компаній

Продаж фінансових компаній

Купити фінансову компанію на Poshuk.info це:

 • Вибір відповідної компанії.
 • Отримуєте вигідні умови від власника.
 • Прямий зв’язок з власниками готових фін компаній.

Подайте запит і отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо придбання фінансової компанії.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники фінансових компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.

  Створення запиту в категорії: «Продаж фінансових компаній».
  Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

  Продаж готових фінансових компаній в Україні.

  При відкритті власного бізнесу, люди часто замислюються над тим, яку сферу діяльності вибрати. І дійсно, варіантів дуже багато, кожен з яких гарний по-своєму. Але яка діяльність буде затребувана у всі часи? Звичайно ж, фінансова. Населення користується фінансовими послугами регулярно. Тому прибуток таких юридичних осіб, при правильній організації, може бути дуже хорошим. Крім того, багато фінансових компаній спеціалізуються на послугах для бізнесу, де дохід може бути ще більшим. Дана галузь в Україні розвинена середньо, тому є точки для входу в будь-яку нішу.

  Однак самостійна реєстрація фінансової компанії – справа довга і досить важка. В першу чергу, це пов’язано з необхідністю отримання ліцензії на діяльність від Нацбанку, Національної комісії з фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) або Національної комісії з цінних паперів і фондових ринків (НКЦБФР). Тому набагато простіше купити готову фінансову компанію в Києві або в іншому місті України. Пошуковий сервіс Poshuk.info допоможе вибрати компанію, яка здійснює продаж фінансових компаній, що працюють в потрібній галузі та відповідних будь-яким вимогам клієнтів.

  Види фінансових компаній

  Чинне законодавство передбачає велику кількість фінансових компаній, які надають різні послуги для населення або для бізнесу. Крім того, ви можете купити готову фінансову компанію з ліцензією, яка передбачає відразу кілька видів діяльності. В Україні здійснюється продаж юридичних осіб наступного типу:

  • Факторингові компанії. Факторинг – це сфера діяльності, що передбачає викуп юридичною особою боргів інших підприємств з подальшим стягненням. Підприємства викуповують заборгованість за певний відсоток від загальної суми, як правило, не більше 50%, а прибуток досягається за рахунок стягнення коштів;
  • Лізингові організації. Лізинг – оренда майна з правом викупу. Прибуток досягається за рахунок отримання орендної плати за техніку, виробничі лінії, нерухомість або будь-які інші об’єкти лізингу. Договори такої оренди термінові, і по їх закінченню лізингоодержувач може викупити майно або повернути його лізингодавцю;
  • Компанії з управління активами (КУА) – це юридичні особи, які на підставі ліцензії НКЦПФР можуть здійснювати інвестиційну діяльність і примножувати активи фізичних або юридичних осіб. КУА інвестує залучені грошові кошти і виплачує прибуток інвесторам.
  • Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) – сукупність активів фізичних або юридичних осіб, яка знаходиться під управлінням КУА. Засоби ПІФ інвестуються в різні активи: дорогоцінні метали, цінні папери, депозити у фінансових організаціях і т.д., а отриманий прибуток розподіляється між інвесторами, відповідно до їхніх часток. Продаж фінансових компаній, зареєстрованих як ПІФ, здійснюється вже до укладеного договору з КУА або без нього, за умови, що клієнт укладе його самостійно.
  • Корпоративний інвестиційний фонд (КІФ). Також здійснює діяльність по інвестуванню, але на відміну від пайового інвестфонду, може бути самостійною компанією, і реєструється в формі акціонерного товариства. КІФ здійснює діяльність по інвестуванню та примноженню залучених коштів до закінчення терміну договору з інвесторами. Після того як договір закінчується, КІФ продає всі активи і ліквідується.
  • Ломбард. Організації подібного типу спеціалізуються на видачі кредитів під заставу. У разі непогашення зобов’язань позичальника вчасно, заставне майно переходить у власність організації. Дохід ломбардів досягається як за рахунок відсотків за позиками, так і від продажу активів. Заставне майно може бути різним, від дрібної техніки і ювелірних прикрас, до автомобілів.
  • Страхові компанії – юридичні особи, які здійснюють страхування життя і майна фізичних осіб, бізнесу і т.д. Діяльність страхових операторів здійснюється на підставі ліцензії Національного банку України;
  • Кредитні спілки. Спеціалізуються на видачі кредитів для населення і організацій. Діяльність таких компаній можлива тільки після отримання ліцензії Нацкомфінпослуг, а також при внесенні юридичної особи до Єдиного реєстру фінансових установ.

  Ви можете купити фінансову компанію, яка працює в будь-який з цих сфер. Якщо ви плануєте придбати організацію, необхідно знати про особливості її переоформлення.

  Як купити фінансову компанію?

  Продаж фінансової компанії передбачає необхідність її переоформлення. Спочатку вам необхідно визначитися, яка саме організація вам потрібна. Мова йде не тільки про сферу діяльності, але і про історію. Наприклад, ви можете купити нову фінансову компанію або юридичну особу з історією діяльності. Вибираючи юрособу, яка вже проводила діяльність, важливо проконтролювати її репутацію. Якщо вона хороша – тоді компанію можна купувати.

  Далі продавець і покупець узгоджують особливості угоди. Необхідно вказати дані майбутнього власника і його частку в компанії. Від цих факторів, а також від сфери діяльності організації, може залежати необхідність узгодження придбання істотної участі. Узгодження проходить в представництві органу, який видавав ліцензію (НБУ, НКЦБФР, Нацкомфінпослуг і т.д.).
  Після отримання згоди від контролюючих органів, можна проводити операцію купівлі корпоративних прав юридичної особи, шляхом укладення договору купівлі-продажу. Далі необхідно звернутися в управління державного реєстратора та повідомити його про продаж і внести зміни в реєстри. Після цього ви стаєте повноправним власником фінансової компанії, і можете вести діяльність без необхідності отримання ліцензій, проведення реєстрації нової юрособи та інших формальностей.

  Де купити фінансову компанію?

  Продаж фінансових компаній – вигідний бізнес, тому їх можна знайти у багатьох компаній. Однак умови, за якими здійснюється продаж, можуть сильно відрізнятися. В першу чергу мова йде про ціни. Вартість фірм у різних продавців може істотно відрізнятися. Крім того, розрізняються і самі фінансові компанії. Ви можете знайти організації з ліцензією на ту чи іншу діяльність, з різним статутним капіталом і іншими особливостями. Пошук відповідних умов може зайняти чимало часу.

  З сервісом пошуку постачальників юридичних послуг Poshuk.info ви заощадите час. Вам необхідно лише ввести назву послуги в пошуковий рядок, після чого ви отримаєте список компаній, які займаються продажем фінансовою компанією. За допомогою Poshuk.info ви знайдете компанії з ліцензіями на різні види діяльності. Наш пошуковий сервіс запропонує вам велику кількість продавців з різними умовами, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящий для вас варіант. Poshuk.info – це найширший вибір компаній для людей, які бажають придбати власну фінансову компанію.

  Залишилися питання щодо купівлі фінансової компанії? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники фінансових компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.