Головна / Категорії / Продаж компаній / Продаж компаній в Німеччині

Продаж компаній в Німеччині

Купити компанію в Німеччині на Poshuk.info це:

 • Вибір відповідної готової компанії (GmbH – Gesellschaft mit beschrankter Haftung – товариство з обмеженою відповідальністю).
 • Отримуєте вигідні умови від власника.
 • Прямий зв’язок з власниками готових фірм в Німеччині.
 • Юридичний супровід купівлі-продажу компанії. 

Подайте запит і отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо придбання компанії в Німеччині.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники компаній в Німеччині, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.

Знайдено пропозицій від компаній:2

  Створення запиту в категорії: «Продаж компаній в Німеччині».
  Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

  Швидко та зручно купити готову компанію у Німеччині.

  Якщо ви хочете купити фірму в Німеччині, найкраще обрати класичну компанію GmbH – Gesellschaft mit beschrankter Haftung – товариство з обмеженою відповідальністю. Німецька компанія GmbH (як наше ТОВ) гарантує надійність та безпеку у діловому житті та користується високим визнанням за кордоном. Якщо ви хочете купити існуючу компанію в Німеччині, у наших партнерів є всі установчі документи німецькою та англійською мовами. Таким чином, за допомогою сервісу Poshuk.info ви знайдете повністю готову фірму в Німеччині для вас або ваших клієнтів.

  Купівля готової фірми (GmbH) у Німеччині: Ваші переваги для ведення бізнесу.

  Купівля компанії (GmbH) має ряд переваг у порівнянні з індивідуальними підприємцями в Німеччині та GbR:

  • Ваші особисті активи захищені встановленим законом про обмеження відповідальності.
  • Низька ставка корпоративного податку дає податкові переваги.
  • GmbH є комерсантом через свою організаційно-правову форму і має власну правову суб’єктність.
  • Ви маєте можливість включення третіх осіб до складу правління, консультативної ради або наглядової ради.
  • Різні варіанти пенсійного плану підприємства для керівника директора.
  • Можливість оплачуваної роботи у власній GmbH.
  • Заробітна плата керівника директора компенсується як операційні витрати, що віднімаються.
  • Широке визнання з боку банків, постачальників та клієнтів у Німеччині та Євросоюзі.
  • Надзвичайно висока юридична визначеність.

  Купівля GmbH для економії часу та уникнення стресу.

  Якщо ви захочете купити компанію (товариство з обмеженою відповідальністю) у Німеччині, ви можете зробити це протягом дня. Всі початкові витрати включені у ціну компанії і, таким чином, оплачені. Про тривалі та бюрократичні установчі формальності вже подбали за вас. Якщо ви хочете купити фірму (GmbH) у Німеччині за допомогою наших юридичних партнерів, то ви купуєте фірму, запис у комерційному реєстрі та схвалення IHK якої вже відбулися, яка вільна від будь-яких зобов’язань і раніше була економічно неактивною.

  Ризик відповідальності за придбання готової компанії в Німеччині (GmbH).

  Акціонерний капітал готових компаній вже повністю оплачений на пов’язаний рахунок у момент покупки чи поглинання. Відповідно, якщо ви хочете купити GmbH, ризик вашої особистої відповідальності надзвичайно низький.

  У вже створених компаніях (GmbH) також можна негайно досягти юридичного розподілу активів.

  Купити товариство з обмеженою відповідальністю у Німеччині з податковим номером.

  Для всіх товарно-матеріальних юридичних осіб, німецький податковий номер записується у відповідному податковому органі на підставі  реєстрації компанії. Таким чином, німецький податковий номер вже доступний на момент продажу фірми і може бути використаний негайно, інакше податковий номер буде надіслано Вам негайно після його присвоєння. Якщо ви зміните свою юридичну адресу, відповідальна податкова інспекція і, отже, німецький податковий номер зазвичай знову зміняться.

  Ідентифікаційний номер платника податків надається лише економічно активним компаніям. У разі готової компанії це включено до продажу. Ваш податковий консультант запитує сигнал активації ідентифікатора ПДВ. Якщо ви купите компанію з обмеженою відповідальністю у наших партнерів, ви зможете безпосередньо, легко і без бюрократичної тяганини наблизитися до своїх підприємницьких цілей. Купівля фірми в Німеччині (GmbH) з податковим номером не тільки заощаджує ваш час, а й знижує ризик відповідальності, пов’язаний з вашим процесом реєстрації.

  Купити готову компанію у Німеччині (GmbH) з власним банківським рахунком.

  Усі юридичні та адвокатські компанії, які представлені на порталі Poshuk.info є фахівцями з попередньо створених компаній у Німеччині, і не лише пропонують вам можливість купівлі зареєстрованої компанії з обмеженою відповідальністю, але також надають відповідний банківський рахунок. Якщо ви вирішите купити компанію з обмеженою відповідальністю, ви отримаєте всі необхідні форми для легітимації та ухвалення ділового рахунку в папці компанії у нотаріуса. Після успішної легітимації ви можете використовувати новий бізнес-аккаунт, включаючи вже внесений капітал у розмірі 25 000 євро.

  Зверніть увагу, що процес легітимації в рамках KYC (знай свого клієнта) банком може тривати кілька робочих днів. Якщо необхідно перевірити закордонний зв’язок або холдингові структури, легітимація може тривати більше часу. Банк перевіряє всіх клієнтів і тим не менш може відмовити покупцям в окремих випадках.

  Зазвичай, поглинання GmbH відбувається протягом 24 годин з моменту розміщення замовлення. При оптимальній підготовці нашими юридичними партнерами ви вранці можете придбати товариство з обмеженою відповідальністю та прийняти його того ж дня.

  Купуючи GmbH у наших партнерів, ви позбавляєте себе непотрібних формальностей і можете відразу ж почати свій бізнес, не витрачаючи час на бюрократичні процедури.

  Призначення нотаріуса та вартість покупки GmbH.

  На прийом у нотаріуса нотаріусу будуть надіслані всі установчі документи та зразки документів для купівлі та поступки німецькою та англійською мовами. Якщо ви вирішите купити фірму в Німеччині (GmbH) у наших партнерів, ціна покупки вже покриває всі витрати на створення, налаштування та адміністрування. Покупець додатково оплачує лише нотаріальні та судові витрати.

  Як тільки квитанція про оплату покупної ціни вашої компанії (GmbH) буде підтверджена, а нотаріальне посвідчення купівлі та поступки, а також реєстрація змін у торговому реєстрі були виконані нотаріусом, ви або призначена вами особа, можете негайно та повністю взяти на себе початок та управління бізнесом в Німеччині.

  10 причин купити фірму в Німеччині у наших партнерів.

  01 | Почніть із готової компанії за 24 години.

  Готова компанія може бути перереєстрована на вас протягом 24 годин. За наявності даних, зустрічі з нотаріусом та блискавичним перекладом, покупка може бути здійснена протягом кількох годин того ж дня. Мінімальне очікування, і ви можете швидко та безпечно отримати власне GmbH.

  02 | Ваша готова компанія у Німеччині може діяти негайно.

  Ви купуєте готову компанію з реєстрацією в торговому реєстрі. Готова компанія вже заснована, внесена до комерційного регістру та має чинний номер у комерційному реєстрі. Коли ви купуєте компанію, ви приймаєте цей номер у комерційному регістрі, і зі зміною реєстрації в комерційному реєстрі ви можете діяти.

  03 | Готові компанії, які можна використовувати гнучко.

  Всі готові компанії створюються зі змістом «управління власними активами», і нотаріус може внести зміни в назву компанії, юридичну адресу та мету компанії, що купується індивідуально відповідно до ваших побажань. Виберіть нотаріуса за вашим бажанням у Німеччині для нотаріального засвідчення договору купівлі-продажу. Таким чином, покупка GmbH може бути підтверджена протягом кількох годин. Усі необхідні документи будуть надіслані Вам чи нотаріусу кур’єром.

  04 | Готова компанія, що включає банківський рахунок.

  Купуючи готову компанію у наших партнерів, ви безкоштовно отримуєте банківський рахунок під час купівлі GmbH. Весь акціонерний капітал повністю оплачений на банківський рахунок і відразу доступний для вас. Використовуйте номер рахунку безпосередньо для ваших канцелярських потреб та негайних платіжних транзакцій. Якщо вам не потрібен банківський рахунок, ви можете відразу внести статутний капітал на відкритий рахунок компанії за допомогою ордерного чека, а також негайно отримати доступ до статутного капіталу.

  05 | Найкраще співвідношення ціни та якості у готових компаній на Poshuk.info.

  Готова компанія коштує грошей, але купуючи вже засновану компанію, ви не тільки заощаджуєте час і нерви, а й зайву біганину по державних органах та клопіт. Ціна покупки готової компанії включає не тільки внесок у капітал (GmbH €25 000,00), але також всі витрати на заснування та судові витрати для внесення до торгового реєстру. Поштові та кур’єрські послуги також включені у вартість готової компанії у Німеччині.

  06 | Безпека всієї документації вашої готової компанії додається.

  З новою компанією ви отримаєте повний пакет документів, таких як свідоцтво про реєстрацію, довіреність та повідомлення про внесення запису до торгового реєстру. Крім того, ви, звичайно, отримаєте всі документи, що стосуються банківського рахунку, типові договори про купівлю-продаж для GmbH та анкету. Коли ви купуєте готову компанію у Німеччині, всі початкові витрати вже оплачені.

  07 | Готові компанії із повним контролем витрат.

  Консультації та обслуговування при купівлі готової компанії та відсутність прихованих витрат при купівлі компанії. Коли ви купуєте готову компанію, ви купуєте всебічну юридичну підтримку. Ціна покупки включає нотаріальні витрати на установу, а також судові витрати на внесення запису в торговий реєстр і банківські збори за рахунок компанії. Ви не понесете жодних додаткових витрат і заощадите додатковий час, який витрачається на візити до держорганів та офіційних зустрічей. Ви сплатите лише нотаріальні витрати на купівлю та поступку, а також судові витрати на внесення змін до комерційного регістру.

  08 | Безкоштовне резервування готової компанії.

  Ви можете зарезервувати готову компанію у Німеччині, у будь-якого нашого партнера, безкоштовно та без зобов’язань на 3 дні. Ми бронюємо готову компанію за запитом і раді надати вам час, щоб спокійно спланувати всі необхідні кроки. За відповідним запитом на бронювання ви автоматично отримаєте всю актуальну інформацію про готову компанію електронною поштою, а потім зможете заповнити анкету з купівлі та передачі та відправити її нам назад. Однак, якщо покупка готової компанії повинна бути зроблена швидко, ми будемо раді допомогти вам у підготовці процесу покупки та вирішення особливих запитів та питань!

  09 | Швидке оформлення покупки GMBH як готової компанії.

  Зберігайте гнучкість під час оплати вашої готової компанії в Німеччині, тому що покупна GmbH її вартість може бути сплачена або банківським переказом, або депозитом або готівкою. Наші готові компанії можна швидко оплатити будь-яким підходящим Вам методом.

  10 | Бонуси та пропозиції у готових компаніях.

  Нові клієнти купують з нашою допомогою компанії в Німеччині (GmbH) за особливо низькою ціною, а постійні клієнти отримують спеціальні знижки, тому що ми заощаджуємо час обробки та готівку.

  Залишилися питання щодо купівлі компанії в Німеччині? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники готових компаній в Німеччині, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.