Продаж факторингових компаній

Купити факторингову компанію на Poshuk.info це:

 • Вибір відповідної компанії.
 • Отримуєте вигідні умови від власника.
 • Прямий зв’язок з власниками готових факторингових компаній.

Подайте запит і отримуйте професійні консультації та пропозиції щодо придбання факторингової компанії.

Подати запит *

* – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники факторингових компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.

  Створення запиту в категорії: «Продаж факторингових компаній».
  Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, та опишіть Ваше питання.

  Продаж факторингових компаній.

  Фінансові компанії надають власникам широкі можливості для ведення бізнесу. Послуги подібного роду завжди були і будуть затребуваними. У тому числі мова йде і про факторингові компанії. Такі організації спеціалізуються на стягненні коштів з клієнтів, які працюють на підставі відстрочки платежу.

  Факторинг – це вигідний бізнес, але при реєстрації юридичної особи у клієнтів часто виникають труднощі. Щоб уникнути їх, краще купити готову факторингову компанію. Таке рішення дозволить вам значно заощадити час. Продаж факторингових компаній в Україні є законною, і купити її зможе будь-хто. На сайті Poshuk.info ви зможете знайти найкращі пропозиції і придбати зареєстровану юридичну особу з історією роботи або без неї.

  Особливості факторингу.

  Факторинг – це послуга, яка набирає популярність в Україні. Суть її полягає у фінансуванні грошової вимоги під відступлення права отримання виплати. Фактично, факторингова компанія виступає в ролі посередника (в даному випадку вона вважається “фактором”).

  Компанія, що працює з відстрочкою платежу, звертається в факторингову організацію, яка здійснює оплату продавцю. Після цього покупець повинен у встановлені терміни здійснити оплату факторингової компанії. Заробіток таких організацій забезпечується за рахунок комісії за послуги.

  Факторинг користується великою популярністю, оскільки він вигідний всім сторонам угоди:

  • Продавець одразу ж отримує оплату за товар, має можливість збільшити обсяги продажів, не допустити касових розривів.
  • Покупець отримує свій товар, але при цьому має можливість оплатити товари вже після їх реалізації. Таким чином, вдається домогтися оптимальної витрати оборотних коштів.
  • Фактор виступає посередником в угоді, отримує комісію за послуги. Чим більша сума фінансування, тим більше комісія.

  Покупець товару зобов’язаний оплатити послуги не продавцю, а безпосередньо фактору. У разі невиконання зобов’язань з боку покупця, фактор має право стягнути кошти в судовому порядку. Якщо покупець не може виконати свої зобов’язання, факторингова компанія має право ініціювати процедуру банкрутства і стягнути кошти за рахунок реалізації майна боржника.

  Чому краще купити факторингову компанію?

  Якщо ви бажаєте почати бізнес в сфері факторингу, у вас є два варіанти – купити факторингову компанію або зареєструвати її самостійно. Однак процедура реєстрації таких компаній досить тривала і складна.

  Перш за все необхідно зареєструвати юридичну особу і внести інформацію про неї в ЄДРПОУ. На цьому етапі у засновників можуть виникнути проблеми з неправильним оформленням документів, в зв’язку з чим процедура може затягнутися. Однак основна складність полягає з необхідністю ліцензування. Факторингова компанія може працювати тільки на підставі ліцензії НБУ (раніше документ видавала Нацкомфінпослуг). Отримання дозволу на фінансову діяльність – це дуже складна процедура, де необхідно дотримати цілий ряд вимог. Уникнути всіх цих проблем допоможе продаж факторингових компаній.

  Якщо плануєте займатися факторингом, набагато простіше придбати готову організацію, ніж реєструвати її з нуля. Таке рішення має кілька важливих переваг:

  • Економія часу. Реєстрація юридичної особи та отримання ліцензії НБУ можуть зайняти кілька місяців, а в разі виникнення претензій у контролюючих органів процедура може розтягнутися на рік. Продаж факторингових компаній здійснюється всього за 1-2 дня.
  • Можливість купити факторингову компанію з історією або без. У клієнтів є можливість придбати компанії, які вже вели фінансову діяльність і мають певну репутацію або організації, які будуть вести фінансову історію “з чистого аркуша”.
  • Купити факторингову компанію простіше. Вам не доведеться витрачати сили і енергію на поїздки до контролюючих органів, на підготовку необхідних документів і т.д. Завдяки продажу факторингових компаній, ви не зіткнетеся з відмовами.

  Найголовніша перевага такого рішення полягає в тому, що ви зможете вести фінансову діяльність вже на наступний день після завершення оформлення документів. Ви відразу ж зможете надавати всі необхідні послуги для клієнтів. Це особливо важливо в разі, якщо у вас вже є юридичні особи або підприємці, зацікавлені у факторингових послуг.

  Продаж факторингових компаній – це законно?

  Ще одне важливе питання – чи є продаж факторингових компаній законною операцією. Відповідь – так, це абсолютно законно. До продажу факторингових організацій пред’являються такі ж вимоги, як і до продажу інших видів юридичних осіб. Таким чином ви можете придбати організацію і переоформити її всього за 1-2 дня, після чого почати діяльність на легальних підставах.

  Однак перед тим як купити факторингову компанію, необхідно провести її перевірку. Зокрема, необхідно переконатися в тому, що юридична особа не має боргів. Якщо заборгованості є, зобов’язання їх сплати перейде до нового власника. Також потрібно впевнитися в тому, що ліцензія на ведення фінансової діяльності актуальна і немає необхідності в її продовженні.

  На сайті Poshuk.info ви зможете знайти компанії, які спеціалізуються на продажу факторингових організацій в Києві та в Україні. Для того щоб знайти цікаву для вас організацію, необхідно лише ввести ваш запит в пошуковий рядок. Після цього Poshuk.info видасть вам список юридичних компаній, які пропонують факторингові компанії. Крім того, за допомогою Poshuk.info. ви можете знайти організації, які спеціалізуються на продажу юридичних осіб з історією і без. На Poshuk.info представлені тільки перевірені продавці з хорошою репутацією.

  Залишилися питання щодо купівлі факторингової компанії? Отримайте всі відповіді, створивши запит:

  Подати запит *

  * – подавши запит на сайті Poshuk.info, його отримають усі, верифіковані, власники факторингових компаній, що підписані на цю категорію послуг, тому Ви зможете отримати максимум інформації від різних власників та вибрати найкращі умови.