Категорії послуг:

Продаж факторингових компаній

Задайте питання і отримаєте професійні консультації та пропозиції.

Задати питання

Знайдено пропозицій від компаній:3

Наявність і вартість готових факторингових компаній.

  Створення запиту в категорії “Продаж факторингових компаній“. Для отримання максимально якісної консультації, вкажіть своє Ім’я, Телефон або E-mail, опишіть Ваше питання.

  Продаж факторингових компаній.

  Фінансові компанії надають власникам широкі можливості для ведення бізнесу. Послуги подібного роду завжди були і будуть затребуваними. У тому числі мова йде і про факторингові компанії. Такі організації спеціалізуються на стягненні коштів з клієнтів, які працюють на підставі відстрочки платежу. Факторинг – це вигідний бізнес, але при реєстрації юридичної особи у клієнтів часто виникають труднощі. Щоб уникнути їх, краще купити готову факторингову компанію. Таке рішення дозволить вам значно заощадити час. Продаж факторингових компаній в Україні є законною, і купити її зможе будь-хто. На сайті Poshuk.info ви зможете знайти найкращі пропозиції і придбати зареєстровану юридичну особу з історією роботи або без неї.

  Особливості факторингу.

  Факторинг – це послуга, яка набирає популярність в Україні. Суть її полягає у фінансуванні грошової вимоги під відступлення права отримання виплати. Фактично, факторингова компанія виступає в ролі посередника (в даному випадку вона вважається “фактором”). Компанія, що працює з відстрочкою платежу, звертається в факторингову організацію, яка здійснює оплату продавцю. Після цього покупець повинен у встановлені терміни здійснити оплату факторингової компанії. Заробіток таких організацій забезпечується за рахунок комісії за послуги. Факторинг користується великою популярністю, оскільки він вигідний всім сторонам угоди:
  • Продавець одразу ж отримує оплату за товар, має можливість збільшити обсяги продажів, не допустити касових розривів.
  • Покупець отримує свій товар, але при цьому має можливість оплатити товари вже після їх реалізації. Таким чином, вдається домогтися оптимальної витрати оборотних коштів.
  • Фактор виступає посередником в угоді, отримує комісію за послуги. Чим більша сума фінансування, тим більше комісія.
  Покупець товару зобов’язаний оплатити послуги не продавцю, а безпосередньо фактору. У разі невиконання зобов’язань з боку покупця, фактор має право стягнути кошти в судовому порядку. Якщо покупець не може виконати свої зобов’язання, факторингова компанія має право ініціювати процедуру банкрутства і стягнути кошти за рахунок реалізації майна боржника.

  Чому краще купити факторингову компанію?

  Якщо ви бажаєте почати бізнес в сфері факторингу, у вас є два варіанти – купити факторингову компанію або зареєструвати її самостійно. Однак процедура реєстрації таких компаній досить тривала і складна. Перш за все необхідно зареєструвати юридичну особу і внести інформацію про неї в ЄДРПОУ. На цьому етапі у засновників можуть виникнути проблеми з неправильним оформленням документів, в зв’язку з чим процедура може затягнутися. Однак основна складність полягає з необхідністю ліцензування. Факторингова компанія може працювати тільки на підставі ліцензії НБУ (раніше документ видавала Нацкомфінпослуг). Отримання дозволу на фінансову діяльність – це дуже складна процедура, де необхідно дотримати цілий ряд вимог. Уникнути всіх цих проблем допоможе продаж факторингових компаній. Якщо плануєте займатися факторингом, набагато простіше придбати готову організацію, ніж реєструвати її з нуля. Таке рішення має кілька важливих переваг:
  • Економія часу. Реєстрація юридичної особи та отримання ліцензії НБУ можуть зайняти кілька місяців, а в разі виникнення претензій у контролюючих органів процедура може розтягнутися на рік. Продаж факторингових компаній здійснюється всього за 1-2 дня.
  • Можливість купити факторингову компанію з історією або без. У клієнтів є можливість придбати компанії, які вже вели фінансову діяльність і мають певну репутацію або організації, які будуть вести фінансову історію “з чистого аркуша”.
  • Купити факторингову компанію простіше. Вам не доведеться витрачати сили і енергію на поїздки до контролюючих органів, на підготовку необхідних документів і т.д. Завдяки продажу факторингових компаній, ви не зіткнетеся з відмовами.
  Найголовніша перевага такого рішення полягає в тому, що ви зможете вести фінансову діяльність вже на наступний день після завершення оформлення документів. Ви відразу ж зможете надавати всі необхідні послуги для клієнтів. Це особливо важливо в разі, якщо у вас вже є юридичні особи або підприємці, зацікавлені у факторингових послуг.

  Продаж факторингових компаній – це законно?

  Ще одне важливе питання – чи є продаж факторингових компаній законною операцією. Відповідь – так, це абсолютно законно. До продажу факторингових організацій пред’являються такі ж вимоги, як і до продажу інших видів юридичних осіб. Таким чином ви можете придбати організацію і переоформити її всього за 1-2 дня, після чого почати діяльність на легальних підставах. Однак перед тим як купити факторингову компанію, необхідно провести її перевірку. Зокрема, необхідно переконатися в тому, що юридична особа не має боргів. Якщо заборгованості є, зобов’язання їх сплати перейде до нового власника. Також потрібно впевнитися в тому, що ліцензія на ведення фінансової діяльності актуальна і немає необхідності в її продовженні. На сайті Poshuk.info ви зможете знайти компанії, які спеціалізуються на продажу факторингових організацій в Києві та в Україні. Для того щоб знайти цікаву для вас організацію, необхідно лише ввести ваш запит в пошуковий рядок. Після цього Poshuk.info видасть вам список юридичних компаній, які пропонують факторингові компанії. Крім того, за допомогою Poshuk.info. ви можете знайти організації, які спеціалізуються на продажу юридичних осіб з історією і без. На Poshuk.info представлені тільки перевірені продавці з хорошою репутацією.

   

  Задати питання