Головна / Фінансові компанії / Купівля страхової компанії: формула успіху для власника автосалону.

Останні новини

23 Бер
Фінансові компанії
36 views
0 коментарів

Купівля страхової компанії: формула успіху для власника автосалону.

У будь-якому бізнесі відбувається так: якщо співпрацювати з компаніями, що надають обов’язковий супутній сервіс для Вашого товару, клієнт обов’язково це оцінить і все частіше звертатиметься саме до Вас, та ще й друзів приведе! Так, якщо, наприклад, Ви працюєте в автомобільному бізнесі, не зайвим у цьому випадку буде надання послуг із страхування автомобілів. Це може бути як додатковий профільний співробітник, так і компанія, з якою у вас є певна домовленість.

Але ідеальний варіант отримання максимального прибутку від бізнесу – це покупка страхової компанії, яка і автомобільний салон обслуговуватиме, і надаватиме великий список послуг зі страхування окремо на ринку. Звичайно, для цього потрібно мати значну фінансову готовність, проте інвестиції швидко себе окуплять.

Экспресс-страховка – желание любого автовладельца.

Кожна держава, сама встановлює, що потрібно зробити для того, щоб вільно пересуватися дорогами країни. Цей список включає наявність полісу обов’язкового страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів (простіше – страховка на машину). Якщо Ви надасте покупцеві автомобіля можливість швидко оформити страховий поліс, він швидше за все скористається цим сервісом.

Недарма на початку було написано саме «купити страхову компанію», тому що це найоптимальніший варіант отримати бізнес. Придбання готової фірми дозволяє помітно заощадити час і за кілька днів придбати не лише зареєстровану за всіма законодавчими правилами юридичну особу, але й можливість негайно приступити до справи. До того ж, якщо враховувати, що Ви вже ведете бізнес-діяльність, відволікатися на паперові питання буде ніколи.

Законно купити страхову компанію, яка відповідатиме Вашим уявленням про власну компанію, а також усім нормам реєстрації та ведення страхової діяльності на території України, можна на цій сторінці.

Чому купувати бізнес потрібно лише з юристами?

Запорукою успішної співпраці з юристами є те, що:

• Фахівці гарантують правильність первісної реєстрації страхової компанії, яку надалі пропонують на продаж;
• Юристи володіють усіма тонкощами супроводу угоди купівлі-продажу бізнесу, що гарантує законність та грамотність операції;
• Правознавці пропонують кілька компаній, з яких Ви можете обрати найбільш вдалий варіант. Тут головну роль грає список видів діяльності, які вказуються під час реєстрації фірми. Також важливо, чи є ліцензія і чи дійсна вона ще.

Якщо підсумовувати, можна сказати, що для власника бізнесу будь-якого напрямку в автомобільній сфері наявність страхової компанії буде лише плюсом, а швидко та законно купити страхову компанію Вам допоможуть наші партнери.