Головна / Офшорні компанії / Офшорна зона: Антигуа та Барбуда

Останні новини

28 Бер
Офшорні компанії
35 views
0 коментарів

Офшорна зона: Антигуа та Барбуда

Держава Антигуа і Барбуда розташовується в Східно-Карибському регіоні, на південний схід від Пуерто-Ріко. Антигуа займає територію 280 кв. км, Барбуда -. 160 кв. км. Крім цих двох острів до складу держави входить також маленький безлюдний острівець Редонда (1,6 кв. Км, розташований в захід від Антигуа). Загальна чисельність населення держави становить 66970 (оцінка липня 2001 р.), біля 60 000 з яких проживають в Антигуа. Столицею Антигуа є Сейнт Джонс (близько 30000 жителів), столицею Барбуди є Кодгінгтон. Офіційна мова Антигуа і Барбуда англійська. Рівень грамотності населення країни дорівнює 89%.

Законодавча система Антигуа і Барбуди заснована на англійському загальному праві. Основним законодавством, що регулює діяльність офшорного сектора, є Закон про Міжнародним комерційних корпораціях (Закон про міжнародні бізнес-корпорацій). Закон був прийнятий в 1982 році і з тих пір був значно змінений для того, щоб країна могла йти в ногу з розвивається офшорної індустрією. Останні зміни до Закону були ухвалені в жовтні 1998 року і увійшли в силу в листопаді 1998 року.

Реєстрація компаній в Антигуа та Барбуда.

У Антигуа можливо зареєструвати компанії наступних організаційно-правових форм:

  1. Міжнародні комерційні корпорації
  2. Холдингові компанії
  3. Компанії для імпорту / експорту
  4. Судноплавні компанії
  5. Фінансові компанії та деякі інші.

Для ведення діяльності за межами Антигуа реєструється Міжнародна комерційна корпорація (International Business Corporation – IBC) відповідно до Закону про Міжнародні комерційних корпораціях, № 28 від 1982 року, із змінами. Міжнародна комерційна корпорація може використовуватися практично для будь-якого виду комерційної торговельної діяльності, управління фінансами, володіння фінансовими інструментами, судоволодіння і володіння нерухомістю, акціями інших компаній, для лізингу власності.

Однак існує кілька обмежень на діяльність компаній, зареєстрованих в Антигуа. В даний час Міжнародна комерційна корпорація не має права: вести справи з резидентами Антигуа, володіти власністю в Антигуа, вести діяльність як банку, страхової чи перестрахувальної компанії, агента або брокера без отримання відповідної ліцензії, а також не може надавати юридичну адресу іншим компаніям.

Усі міжнародні комерційні корпорації повинні мати зареєстрованого агента і зареєстрований офіс (юридична адреса) в Антигуа. ІВС звільнені від сплати всіх податків на період п’ятдесят (50) років, включаючи податок на прибуток, податок на майно, податок на цінні папери, податок на основні засоби, податок на дивіденди і податок на відсотки по депозиту. 

Реєстрація IBC.

IBC засновується двома інкорпораторами, які повинні бути громадянами і резидентами Антигуа, принаймні один з них повинен бути юристом. Інкорпоратори підписують Установчий договір і відправляє його Директору відділу Міжнародних комерційних корпорацій. Установчий договір повинен містити наступну інформацію: назва корпорації, юридична адреса, класи і кількість акцій, які корпорація матиме право випустити, кількість (мінімальне або максимальне число) директорів, обмеження на ведення діяльності, інформацію про інших відділеннях компанії, якщо такі є, імена інкорпораторів. Після установи IBC випускається Свідоцтво про реєстрацію.

Назва IBC може бути будь-яким, однак воно не повинно збігатися з ім’ям вже існуючої компанії і повинно закінчуватися словами Limited, Corporation, Incorporated, Society Anonyme, Sociedad Anonima або Aktiengesellschaft; або їх скороченнями: Ltd., Corp., Inc., SA, AS або AG. Не допускаються двозначні назви корпорацій.

Для IBC не встановлений мінімальний розмір статутного капіталу. Зазвичай корпорації реєструються із статутним капіталом USD1, 000, розділеним на 1,000 іменних акцій або акцій на пред’явника вартістю US $ 1 кожна. IBCs може випускати іменні акції, акції на пред’явника, акції з номінальною вартістю або без такої. У сертифікаті акції на пред’явника має бути зазначено, що вони не можуть бути передані резиденту Антигуа і Барбуди. Компанія може мати одного акціонера, яким може бути фізична або юридична особа, резидент Антигуа чи ні. Випуск акцій не реєструється в реєстрі, таким чином імена акціонерів і бенефіциарних власників не розкриваються.

У IBC може бути один або більше директор, фізична або юридична особа, резидент Антигуа чи ні. (У випадку з банками, трастовими чи страховими компаніями, хоча б один директор повинен бути громадянином і резидентом Антигуа і Барбуди). Компанія має право призначати та інших службовців, які можуть бути чи ні громадянами та резидентами Антигуа.

Щорічна звітність та платежі.

Корпорації не повинні подавати ніяких щорічних, бухгалтерських чи аудиторських звітів в Антигуа. Однак потрібно, щоб дані та копії деяких документів корпорації зберігалися за адресою зареєстрованого офісу в Антигуа.

Збори директорів і акціонерів можуть проводитися за межами Антигуа, за винятком Щорічних Загальних зборів та Щорічних зборів Ради директорів. Директори повинні зібрати перших щорічні загальні збори акціонерів не пізніше, ніж через 18 місяців після реєстрації корпорації, такі щорічні загальні збори повинні проводитися не пізніше, ніж через 15 місяців з дня проведення попередніх зборів. Дозволяється проведення зборів по телефону, але при цьому принаймні один директор повинен бути фізично присутнім в Антигуа, акціонери можуть голосувати через повіреного (Номінальні місцеві директора і акціонери можуть провести Щорічні загальні збори по телефону за участю зарубіжних директорів і акціонерів).

Щорічна державна мито становить US $ 300.00 на рік.

Знайти професійну компанію чи подати запит на реєстрацію компанії в Антигуа та Барбуда можна на цій сторінці.

Купити вже готову офшорну компанію можна тут.