Головна / Офшорні компанії / Офшорні компанії (IBC) на Багамських островах

Останні новини

31 Бер
Офшорні компанії
43 views
0 коментарів

Офшорні компанії (IBC) на Багамських островах

За обсягом офшорних послуг, які надають іноземним інвесторам, Багамські острови займають одне з провідних місць у світі і пропонують реєстрацію будь-яких видів підприємств.

Всі офшорні компанії, котрі створюються на Багамах, реєструється у вигляді, так званих, міжнародних підприємницьких компаній – International Business Company (IBC), які за своїм організаційно-правовим статусом є закритими компаніями з обмеженою відповідальністю.

IBC не має права вести бізнес з резидентами Багамських островів і інвестувати кошти у власність будь-якого вигляду, що знаходиться на островах, окрім як на зміст свого зареєстрованого офісу. Офшорній компанії також не дозволено займатися банківською або трастової діяльністю, страхуванням або перестрахуванням і надавати адресу свого зареєстрованого офісу для потреб інших компаній. По суті, така компанія має право працювати тільки за межами Багамських островів.

IBC має право відкривати на Багамах банківські рахунки, користуватися послугами місцевих юристів, вести і зберігати фінансову документацію та фінансові звіти, проводити збори директорів і акціонерів. Їм дозволено володіти акціями або борговими зобов’язаннями інших компаній, зареєстрованих на Багамах. Багамські резиденти можуть також володіти акціями такої компанії.

Тільки зареєстровані агенти, які мають місцеві ліцензії можуть подати документи на реєстрацію офшорної компанії на Багамах і для створення IBC необхідно представити Реєстратору компаній Багамських островів статут і установчий договір майбутньої компанії.

Будь-які вимоги до розміру капіталу компанії відсутні, однак від його величини залежать ставки щорічних ліцензійних внесків. Якщо акціонерний капітал не перевищує US $ 50 000, то ліцензійний внесок дорівнює US $ 350; якщо ж капітал більше 50 000 дол США, то внесок дорівнює 1000 дол США.

Офшорна компанія має право випускати лише іменні акції, які можуть бути як з оголошеною номінальною вартістю акцій, так і без неї. За законом, директори компаній можуть випускати сертифікати акцій тільки проти гарантії їх оплати акціонерами грошима або іншим майном.

Мінімальна кількість директорів і акціонерів для офшору на Багамських островах – один, і при цьому директор може бути акціонером. Директори та акціонери офшорних компаній на Багамських островах можуть бути фізичними і юридичними особами.

Всі офшорні компанії зобов’язані мати зареєстрований офіс і зареєстрованого агента на Багамах.

Офшорна компанія на Багамських островах зобов’язана вести реєстр акціонерів, а також протоколи зборів директорів і акціонерів. Ці документи разом з даними про директорів і акціонерів є внутрішніми документами компаній і недоступні для громадськості.

Друк компанії потрібно зберігати в її офісі, а відбиток – схвалити на перших зборах директорів. Хоча документація компанії не підлягає суспільній перевірці, але вона доступна для перевірки акціонерам, якщо на те є обґрунтовані причини.

Законодавство не передбачає обов’язкової здачі на Багамських островах щорічного фінансового або іншого звіту офшорними компаніями.

Що важливо пам’ятати директорам і власникам Багамських офшорних компаній так це те, що якщо компанія не сплачує щорічні державні мита за продовження реєстрації, вона буде викреслена з реєстру після закінчення року з моменту останньої оплати мит. При цьому закон чітко пояснює, що викреслена з реєстру компанія не має права продовжувати господарську діяльність, де б то не було і, зокрема, управляти своїми банківськими рахунками, хоча директори і акціонери викресленої компанії продовжують ПОВНІСТЮ нести відповідальність по боргах і зобов’язаннях такої компанії.

Викреслена компанія може, сплативши покладені мита і штрафи, бути досить легко відновлена ​​в реєстрі Багамських островів ТІЛЬКИ ПРОТЯГОМ 5-ТИ РОКІВ з моменту викреслювання. Після закінчення цього терміну відновлення офшорної компанії на Багамських островах проводиться тільки через місцевий суд, рішення якого може бути як позитивним в частині відновлення компанії, так і негативним.

Офшорні компанії звільняються від валютного контролю на Багамських островах.

Будь-які офшорні і неофшорні компанії можуть бути переміщені на Багами шляхом належної реєстрації договору про продовження діяльності на Багамських островах.

Для офшорних компаній на Багамських островах не існує жодних податків.

Багамські острови не уклали ніяких  угод про уникнення подвійного оподаткування.

Корпоративне законодавствоЗакон про міжнародні підприємницькі компанії – для офшорних компаній
Види зареєстрованих підприємствторгові компанії, страхові компанії, фонди, банки, трасти
Вимоги до статутного капіталуВід однієї акції без номінальної вартості і вище
Реєстраційні та щорічні митаUS$ 350 – якщо капітал не перевищує US$ 50 000;US$ 1 000 – якщо капітал більше US$ 50 000
Оподаткування0% – для офшорних компаній
Процедура реєстраціїПодання зареєстрованим агентом статуту та установчого договору Реєстратору компаній
Зареєстрований офіс і зареєстрований агентЗобов’язані бути на Багамських островах
Придбання готової компаніїМожливо
Тривалість реєстраціїОдин день
Вимоги до директорівЯк мінімум, один директор (він може бути також і акціонером) – фізична або юридична особа будь-якої національності
Проведення зборівЩорічно
Реєстрація щорічного звітуНе потрібна
Аудиторська перевірка фінансового звітуТільки для офшорного банку і страхової компанії
Розкриття доходів в балансовому та щорічному звітахОбов’язково тільки для офшорного банку і страхової компанії
Валютний контрольВідсутня
Переміщення компанійДозволено

Знайти професійну компанію чи подати запит на реєстрацію компанії в Антигуа та Барбуда можна на цій сторінці.

Купити вже готову офшорну компанію можна тут.