Головна / Офшорні компанії / Реєстрація компаній в Гренаді

Останні новини

04 Кві
Офшорні компанії
11 views
0 коментарів

Реєстрація компаній в Гренаді

Гренада – одна з найменших держав у західній півкулі, розташована в Карибському морі на північ від островів Тринідад і Тобаго. Здобуло незалежність у 1983 році після придушення марксистського повстання збройними силами США.

Корпоративне законодавство

  • Акт про Міжнародні Бізнес компанії 1996 р. (The International Companies Act)
  • Grenada International Financial Services Authority Act, No. 26 of 1999 (the GIFSA Act)

Форма компанії

International Business Company (IBC), далі – компанія.

Дозволені види діяльності

Будь-яка не заборонена законом діяльність. Необхідна спеціальна ліцензія на проведення банківських, страхових та перестрахувальних, трастових послуг.

Заборонена діяльність

Компаніям, створеним відповідно до Закону про міжнародні Бізнес компанії, заборонено здійснювати комерційну діяльність з резидентами та володіти нерухомістю на території. Заборонено також залучення резидентних компаній до адміністративного управління (менеджменту) та надання послуг реєстраційного агента для резидентних компаній.

Строк реєстрації

48 годин із моменту надання всіх необхідних документів.

Можливість придбання готових компаній

Законом не заборонено придбання вже зареєстрованих компаній.

Найменування компанії

Не повинно бути ідентичним або схожим на існуючі та зареєстровані назви.

Найменування компаній можуть бути зареєстровані будь-якою мовою (з обов’язковим перекладом англійською або французькою мовою).

Слова “Limited”, “Corporation”, “Incorporated”, “Societe Anonyme” або “Sociedad Anomina”, “Public Limited Company”, “Societe”, “A Responsabilite Limitee”, “Berhad”, “Proprietary”, “Namloze Venootschap “Besloten Venootschap”, “Aktiengesellschaft” або “Limited Life Company” або скорочення “Ltd”, “Corp”, “Inc”, “SA” “PLC”, “S.A.R.L”, “Bhd”, “Pty”, “NV”, “BV”, “A.G.” або “LLC” утворюватимуть частину назви кожної компанії.

Необхідні документи для реєстрації

Меморандум про заснування, статут (Memorandum and Articles of Association).

Юридична адреса

Надається реєстраційним агентом і має перебувати на адміністративній території юрисдикції. Використовується лише для одержання поштової кореспонденції з органів державної влади.

Статутний капітал компанії

Статутний капітал компанії є оголошеним, немає вимог щодо обов’язкової оплати та встановлення мінімального та максимального розміру.

Пропонований статутний капітал

5 000 USD, поділено на 5 000 акцій номіналом 1 USD.

Акції

Дозволено випуск іменних акцій та акцій на пред’явника, з номінальною та без номінальної вартості, зазначеної у будь-якій валюті.

Акціонери

Акціонерами компанії можуть бути як юридичні, і фізичні особи, які є резидентами будь-якої країни світу. Мінімальна кількість акціонерів – одна.

Директора

Директорами компанії можуть бути як юридичні, і фізичні особи, які є резидентами будь-якої країни світу. Мінімальна кількість — один директор, який наділений усіма правами, крім акціонерів, що перебувають у винятковій компетенції (визначається меморандумом, статутом компанії та/або законом).

Проведення зборів акціонерів/директорів

Збори можуть проводитись у будь-якій країні світу, не виключена можливість проведення зборів за допомогою телефонного зв’язку. Протоколи зборів можуть зберігатися на будь-якій адресі, вказаній акціонерами компанії в установчих документах.

Інформація, доступна на вимогу третіх осіб

Законом гарантується конфіденційність власників та директорів. Відомості з установчих документів, копії яких зберігаються в регістрі компаній, можуть бути надані третім особам тільки після ухвалення відповідного рішення суду, винесеного на підставі поданих доказів про причетність компанії до нелегального продажу наркотиків, озброєнь, підтримки терористичної діяльності, відмивання нелегальних доходів, отриманих у результаті злочинної діяльності.

Документи, що зберігаються у реєстраційному офісі

Місце зберігання установчих та фінансових документів – будь-яка країна світу.

Оподаткування

Компанія звільнена від сплати податків на прибуток, розподілені дивіденди та на приріст капіталу.

Щорічні збори
  • Щорічний ліцензійний збір (IBC) – $187
  • Реєстраційний збір (IBC) – $224
  • Банківська ліцензія першої категорії – $ 22 320
  • Банківська ліцензія другої категорії – $ 18 600
  • Повна ліцензія на трастову діяльність – $ 11 160
  • Каптивні страхові компанії (ліцензія) – $ 4 464
Банківські рахунки компанії

Закон не обмежує організацію у виборі банків та країн їх розташування, і навіть загальна кількість рахунків, необхідні власних комерційних потреб. Законом забезпечується конфіденційність інформації про банківські операції компанії.

Договори про уникнення подвійного оподаткування

Немає укладених конвенцій та договорів.

Отримати консультацію щодо реєстрації компанії в Гренаді звертайтесь до адвокатів компанії Farrion.