Головна / Міграційні послуги для іноземців в Україні / Постійна посвідка на проживання в Україні через інвестиції в будівництво

Останні новини

03 Кві
Міграційні послуги для іноземців в Україні
39 views
0 коментарів

Постійна посвідка на проживання в Україні через інвестиції в будівництво

Розширення бізнесу на території інших держав – це природна і навіть необхідна процедура, якщо Ви успішно влаштувалися на вітчизняному ринку і бажаєте розвиватися далі. Законодавство більшості країн це заохочує і, наприклад, український уряд за валютне вливання у розвиток національного бізнесу гарантує постійний дозвіл на проживання або навіть громадянство іноземному інвестору (на вибір).

Умови інвестування

Сума, після інвестування якої іноземному громадянину буде надано постійний посвідку на проживання в Україні, становить $100 000. Вигідним у цій позиції є те, що таким «сектором економіки» може бути Ваше підприємство, яке зареєстрували в Україні.
Інвестиція буде розцінюватися як підстава для отримання ПМП тільки після того, як її буде зареєстровано в Міністерстві Юстиції та пройде решта етапів реєстрації відповідно до законодавства з цього питання. Це дуже складна та тривала процедура, яку здійснити іноземцю буквально не під силу. Тому логічно відразу заручитися підтримкою юристів, які не тільки зареєструють інвестицію, а й отримають надалі на її підставі постійний дозвіл на проживання в Україні.

Алгоритм оформлення ПМП для бізнесмена

Сама по собі процедура отримання ПМП або громадянства на підставі інвестування грошей в економіку – це багатошарова процедура, оскільки має на увазі:

  • Безпосереднє перерахування грошей;
  • Реєстрацію інвестиції;
  • Підготовку та отримання постійного посвідки на проживання (або громадянства).

Ця умова використовується для набуття ПМП не так часто, ніж родинні зв’язки або професійна діяльність, проте вона дуже ефективна. З найменшими ризиками та максимально швидко можуть провести процедуру від початку до кінця лише фахівці у галузі міграційного права.

Так, правознавці компанії «Еліонорум» мають практичний досвід вирішення подібних питань, тому допоможуть отримати постійний дозвіл на проживання в Україні без необхідності втручання клієнта. При цьому пакет документів від замовника може обмежуватися виключно документами, що ідентифікують особу, а також деякими паперами з банку, які зможуть видобути юристи, якщо з якихось причин вони відсутні у клієнта.

Крім іншого, за необхідності юристи компанії «Еліонорум» нададуть бухгалтерський супровід бізнесу, а також комплекс послуг у сфері корпоративного права для нового резидента.

05Кві

Дозвіл на імміграцію в Україну

Документ, що дозволяє іммігрувати в іншу країну, є основою та першим етапом легалізації практично в кожній державі. З нього починається і трудова діяльність за кордоном, і оформлення посвідки на ...
Continue Reading